MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook

статті

Кар'єрний гороскоп на 2014 рік

гороскоп 2014
Рік Коня буде періодом серйозних кар'єрних змін і рокіровок. У новому році практично всі знаки Зодіаку змінять своє місце на кар'єрних сходах.

Овен
У 2014 році Овни будуть дуже активними! Заради кар'єрного зростання представники цього знака з ентузіазмом виконуватимуть поставлені завдання. Для досягнення мети астрологи радять Овнам бути більш гнучкими. Це збереже нерви і ділові зв’язки з колегами. Всі старання Овнів, безсумнівно, сприятимуть успішному просуванню по кар'єрних сходах. Весна – найсприятливіший період для освоєння нових знань. Уже влітку Овнам слід проявити себе на новій посаді. Зірки в 2014 році посприяють заснуванню власного бізнесу. Восени на заваді може стати серйозна конкуренція. За словами астрологів, подолати тимчасові труднощі допоможе інтуїція.

Телець
У 2014 році Тельці втомляться від бездіяльності. Вже на початку лютого представники цього знака активно шукатимуть роботу. А Тельці-«трудяги» будуть прагнути нових досягнень. Упертий характер Тельців не дозволить їм легко отримати нову посаду і звикнути до нових умов праці. Ближче до весни, через сімейні негаразди, запал Тельців поменшає. У цей період краще відпочити, приділити час собі і набратися сил. До кінця 2014 року старання Тельців будуть гідно оцінені. Взимку астрологи радять не розпорошуватися на багато справ одночасно. Тоді зірки виведуть Тельців у лідери, і це покращить їхнє фінансове становище.

Близнюки
У 2014 році Близнюки не зможуть всидіти на одному місці! Їм захочеться змін, нових завдань і обов’язків. Ідеальна робота для Близнюків – це спілкування з людьми, поїздки і відрядження. Саме на такій роботі вони зможуть затриматися надовго і просунутися по кар'єрних сходах. Щоб швидше обійняти керівну посаду, Близнюкам доведеться здобути нову професію або значно розширити свої знання. Восени 2014 Близнюки-бізнесмени зазнають серйозних труднощів: на ринку посилиться конкуренція. Подолати тимчасову кризу допоможуть свіжі та оригінальні ідеї. Близнюки, які працюють у великому колективі, потерпатимуть через конфлікти. Астрологи рекомендують Близнюкам бути стриманішими, інакше доведеться шукати нову роботу.

Рак
У 2014 році кар'єрний шлях Раків буде непростим! Представники цього знака вміють легко знаходити спільну мову з іншими людьми, багато хто буде заздрити цій товариськості. Тому Раки обов'язково повинні розпізнавати «підводні камені» і приховані мотиви колег. Наприкінці весни Раки можуть знайти підробіток. Астрологи рекомендують приділяти достатньо уваги основній роботі, інакше доведеться обирати щось одне. Влітку варто знайти час на відпочинок, інакше ентузіазм і ефективність роботи суттєво знизяться. Восени Раків чекають постійні перевірки та контроль. Але вже до кінця 2014 представники цього знака отримають кілька цікавих пропозицій щодо роботи.

успішна жінкаЛев
З початку 2014 Леви будуть налаштовані на досягнення своєї мети. Тому вони діятимуть рішуче. Представники цього знака ризикують вступити в конфлікт із керівництвом. Тоді Левам доведеться обирати між роботою і особистими переконаннями. Астрологи впевнені, навіть якщо Леви оберуть другий варіант, їм не варто засмучуватися. Знання і досвід допоможуть швидко знайти нове місце роботи. Восени Леви будуть почуватися втомленими. Через вплив планети Уран їм не варто конфліктувати або вступати в боротьбу з конкурентами.

Діва
У минулому році Діви досягли запланованих цілей. Тому для підкорення нових вершин їм доведеться докласти ще більше зусиль. Діви, які шукають роботу, досягнуть успіху в професії, де потрібна точність. В осінній період керівництво буде шукати найменшу можливість прискіпатися до вас. Тому всі звіти тримайте в порядку, а завдання виконуйте вчасно. Діви, що займаються творчістю, наприкінці року будуть нагороджені грантами та преміями.

Терези
Для Терезів 2014 рік буде напруженим. Проблеми особистого характеру не дадуть можливості повністю зосередитися на роботі, особливо в лютому і березні. Весною представників цього знака чекає пропозиція роботи з високою платнею. Але, щоб відповідати вимогам нової посади, Терезам доведеться підвищити свою кваліфікацію. Уже на початку осені у представників цього знака відкриється друге дихання. Жовтень – найсприятливіший місяць для заснування власної справи. Наприкінці року Терези, які займаються громадською діяльністю, зможуть проявити себе повною мірою.

Скорпіон
Скорпіони в 2014 році налаштовані на підкорення керівних посад. Навесні представники цього знака зіткнуться з труднощами. Нетерпимість і категоричність можуть перекреслити все, чого Скорпіони досягли за минулий рік. Влітку 2014 Скорпіонам слід перепочити, працювати менш активно і не давати гучних обіцянок. З початком осені у представників цього знака справи підуть угору, а доходи зростуть. Наприкінці грудня Скорпіонам варто проаналізувати виконану за рік роботу і врахувати помилки, бо наступний рік буде не менш напруженим.

гороскоп-2014Стрілець
У 2014 році Стрільці спробують заробити якомога більше грошей. Представники цього знака погоджуватимуться на будь-яку роботу. Працьовитість і прагнення до досконалості принесуть Стрільцям довгоочікувану фінансову нагороду. Ближче до літа Стрільці трохи втомляться, зрозумівши, що всіх грошей не заробиш. Влітку представникам цього знака слід відновити сили! У вересні та жовтні Стрільцям варто бути обережними, зірки пророкують приховані конфлікти з колегами і шефом. Астрологи радять Стрільцям приділяти більше часу саморозвиткові і навчанню.

Козеріг
Цього року Козероги будуть надто самостійними. Астрологи рекомендують не тільки прислухатися до себе, але й звертатися за порадою до фахівців. У лютому та березні Козероги з головою зануряться в роботу. Разом із весною до Козерогів прийдуть оригінальні ідеї. Втіливши їх у життя, представники цього знака піднімуть свій авторитет, отримають схвалені відгуки і, можливо, працюватимуть на перспективній посаді. Козероги, що працюють у великому відділі, за літо повинні заручитися підтримкою колег. Зірки пророкують, що на початку осені представники цього знака обіймуть керівну посаду, а без гармонії в колективі працювати буде складно.

Водолій
У 2014 році Водолії забудуть про лінь. Представники цього знака мають великі амбіції. Задля підвищення Водолії можуть вдатися до хитрощів і закулісних інтриг. Астрологи попереджають: такий підхід ризикований, і вас можуть швидко звільнити. З приходом літа Водоліям доведеться багато працювати, але старання не будуть марними. Наприкінці 2014 року працьовиті Водолії зможуть нарешті відпочити, а Водолії-науковці досягнуть серйозного прогресу.

Риби
Цей рік Риби проведуть у пошуку роботи, на якій вони почуватимуться вільно. Навесні на Риб чекає нелегкий вибір між прибутковою роботою і улюбленою справою. Творчі Риби в середині осені представлять глядачам свої роботи і здобудуть заслужене визнання. Наприкінці 2014 року Риби усвідомлять, як важливо бути незалежними і самостійними.

гороскоп на 2014 ріккоментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua