MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн

статті

заборона
На роботі дуже важливо правильно добирати слова, тому що різниця між «майже коректним висловлюванням» і «коректним висловлюванням» дуже велика. Які фрази не можна використовувати в офісі?
Коментарі: 0
 
самоосвіта
Якщо ви не знаєте, як виділити час для освіти у своєму чітко спланованому і забитому під зав'язку щоденному графіку, скористайтеся правилом 15 хвилин.
Коментарі: 0
 
гороскоп 2014
Які зміни в кар'єрі підготував для вас новий рік?
Коментарі: 0
 
як не спізнюватися
Як встати вчасно і не спізнитися на роботу? Складне завдання, але ми знаємо, як із ним впоратися!
Коментарі: 0
 
собеседование на работу
Рейтинг «дивних» запитань, які ставлять роботодавці.
Коментарі: 0
 
як навчитися красиво говорити
Як справити хороше перше враження, не перетнувши межу між вдалою самопрезентацією і банальною хвальбою?
Коментарі: 0
 
що таке слоулайф
Щоб жити добре, потрібно жити повільно!
Коментарі: 0
 
корисні звязки
Всі чули про теорію шести рукостискань: будь-яка людина може «вийти» на потрібний їй контакт через 6 рукостискань. Іншими словами, ланцюжок із 6 осіб може привести вас до потрібної в певній ситуації людини. Налагодження корисних ділових знайомств і називається нетворкінгом.
Коментарі: 0
 
Час невблаганно збігає, робочий день закінчується, а в переліку справ і задач ще залишаються невикреслені пункти? Щоб ввечері відчути ейфорію від продуктивної роботи, дотримуйтесь правил, які озвучив Тоні Вонг, досвідчений експерт з продуктивності й управління проектами.
Коментарі: 0
 
Карєрні сходинки
Термін «скляна стеля» вперше використали в американському менеджменті у 80-х роках минулого століття. Бар'єр, який заважає жінкам просуватися службовими сходинками, практично не помітний, як скло. Однак він, як стеля, заважає рухатися вгору в службовій ієрархії. Чи актуальне це питання для українських жінок? І чи не придумали прекрасні дами це поняття, щоб виправдати свої кар'єрні провали?
Коментарі: 0
 
Зниження життєвого тонусу відбивається на роботі
Хронічна втома призводить до того, що вранішній підйом із ліжка стає каторгою, розум поступово втрачає гостроту, а відчуття апатії стає домінуючим в настрої. Вам знайома ця ситуація? Таке життя — не те, про що ви мріяли? Дотримуючись кількох простих правил ви зможете повернути життєву енергію, мозок підбадьориться і, вже напевне, почне генерувати геніальні ідеї!
Коментарі: 1
 
Процес удосконалення комунікативних навичок не простий, але результат вартий того, щоб докладати максимум зусиль і вчитися говорити ясно, доступно і цікаво.
Коментарі: 1
 
назад | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | вперед
показувати по  
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua