MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook

статті

Про користь ароматерапії написано багато. Але рідко хто наважується принести аромалампу в офіс. Ось і даремно.
Коментарі: 0
 
дівчина говорить по телефону
Західні вчені оприлюднили результати дослідження, в ході якого з'ясувалося, що затишна і комфортна обстановка робить працюючих у ній людей більш щасливими і безтурботними, хоча б на 8 годин в день.
Коментарі: 0
 
Невдач у цій сфері бути не може. Є тільки досвід, позитивний чи негативний — це все одно досвід, а досвідчених кандидатів зазвичай цінують. То де ж найкраще шукати роботу?
Коментарі: 0
 
Рано чи пізно у жінок зазвичай виникає питання: як вдало поєднати побут і роботу? І це не випадково, адже на тендітні плечі прекрасної половини людства лягає стільки обов'язків...
Коментарі: 0
 
Як стверджують психологи, корпоративні свята — унікальний інструмент для формування корпоративної культури, ефективний засіб мотивації і загалом чудовий ресурс для розвитку організації.
Коментарі: 0
 
спір з колегами
Психологи пропонують декілька так званих інструкцій про те, як правильно сперечатися зі співробітниками і як довести свою точку зору, не переходячи меж робочих взаємин.
Коментарі: 0
 
Співвідношення кількості часу, який ми витрачаємо на трудову діяльність і результат, який отримуємо в підсумку, рідко нас задовольняє. У чому ж справа?
Коментарі: 0
 
Робота в західній компанії
У цій статті ми спробуємо з'ясувати які стереотипи стосовно трудової діяльності в іноземних організаціях виправдані, а які не відповідають дійсності.
Коментарі: 0
 
эффективність роботи
Ми вирішили дати кілька практичних порад, які допоможуть сконцентруватися на роботі і підвищити продуктивність.
Коментарі: 0
 
5 головних помилок претендентів на роботу
Причина того, що людина довго не може знайти роботу, найчастіше криється в помилках, які здобувач припускає під час пошуку. Щоб уникнути цих промахів, на замітку Вам ми пропонуємо найпоширеніші з них.
Коментарі: 0
 
як тренувати пам`ять
Аби ритм життя не впливав на Вашу здатність запам'ятовувати важливі речі, слід тренуватися. Якщо виконувати прості, але дієві вправи, Ваша пам'ять покращиться і Ви обов'язково станете більш зібраними.
Коментарі: 0
 
візитівка
Нині візитівки виконують функцію носія контактної інформації про людину або організацію. Найчастіше їх виготовляють з паперу, картону або пластику.
Коментарі: 0
 
назад | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | вперед
показувати по  
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua