MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook

статті

написати резюме
Резюме — це своєрідна візитівка людина, яка хоче знайти роботу. Інакшими словами: «шлях до серця роботодавця пролягає через грамотне резюме». Як же скласти ідеальне резюме?
Коментарі: 0
 
вивчення іноземної мови
Але що ж робити, якщо у Вас немає можливості відвідувати спеціальні курси або найняти персонального репетитора для того, щоб освоїти ази нового предмета? Відповідь проста — вивчати інозумну мову самостійно.
Коментарі: 0
 
Співбесіда: що одягнути?
На думку багатьох фахівців у сфері бізнес-іміджу, успіх претендента під час співбесіди багато в чому залежить від його зовнішнього вигляду.
Коментарі: 0
 
етикет інтернет-спілкування
Ми з'ясуємо, що можна і чого не можна писати в повідомленнях, яких меж краще дотримуватися і про що в жодному разі не варто забувати, якщо Ви розмовляєте з колегою в онлайн режимі.
Коментарі: 0
 
стрес на роботі: головні причини
Аби уберегтися від перенапруження на роботі, в першу чергу, потрібно зрозуміти, які ж причини стресу. Адже, як відомо, ворога краще знати в обличчя, тоді і побороти його набагато легше.
Коментарі: 0
 
діловий дрескод
Без знання цих правил дуже складно знайти престижну роботу, особливо, якщо Ви хочете працювати в офісі серйозної компанії. До того ж, прийшовши на співбесіду у правильному одязі, Ви отримаєте ще один «плюс» до свого резюме.
Коментарі: 0
 
відпустка
Ця стаття буде цікава тим, хто збирається у відпустку або вже повернувся на роботу. Психологи склали цілий ряд рекомендацій, як позбутися післявідпускного стресу.
Коментарі: 0
 
дівчина на роботі влітку
Літо — пора відпусток. Всі їдуть на відпочинок, шукають пригод і просто насолоджуються прекрасними митями теплих днів. Однак, досвід рекрутингових компаній показує, що влітку пошук роботи може дати найкращі результати.
Коментарі: 0
 
відрядження
До будь-якої дороги необхідна ретельна підготовка, особливо якщо це стосується робочої поїздки. Щоб Ваше відрядження стало приємним, прочитайте декілька корисних порад.
Коментарі: 0
 
дівчина
Знати, коли людина каже неправду — значить володіти інформацією. Це особливо важливо не тільки при спілкуванні з колегами по роботі.
Коментарі: 0
 
на роботі
Раніше робота приносила задоволення, було прагнення вдосконалюватися, розвивати свої таланти і здібності. А зараз ні до чого руки не лежать.
Коментарі: 0
 
дівчина любить гроші
Гроші також наділені енергією, яку можна заманити або відштовхнути безповоротно. Ми зробили підбірку прикмет, які дають точне керівництво поведінки з грошима.
Коментарі: 0
 
назад | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | вперед
показувати по  
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua