MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook

статті

дівчина на роботі
Улюблена робота, дружній колектив, тепла атмосфера — так можна охарактеризувати нинішню роботу. Але не вистачає грошей?
Коментарі: 0
 
 професія без диплома
Радянське поняття обов'язкової вищої освіти з кожним днем відходить у забуте минуле. І якщо немає корочки про вищу освіту не варто зневірятися і бити тривогу.
Коментарі: 2
 
дівчина за комп'ютером
Замість голубів, паперових листів прийшов електронний формат повідомлень. І практично кожна робота вимагає уміння правильно їх складати.
Коментарі: 0
 
тайм-менеджмент
Інколи думається, що неможливо вже нічого змінити у стрімкому перебігу подій, але вихід завжди є і навіть з такої ситуації. Просто потрібно захотіти змінити своє ставлення до часу.
Коментарі: 5
 
Армани
Недостатньо бути просто хорошим дизайнером одягу, ще необхідно мислити законами бізнесу. Giorgio Armani знає це краще за усіх, побудувавши свою бізнес імперію, сьогодні він займає перші місця у світовій fashion-індустрії.
Коментарі: 4
 
бизнес леди
Елементарний метод досягнення життєвого успіху — навчитися спілкуватися з іншими людьми. Але інколи ми забуваємо, що можна просто поговорити з людиною, не застосовуючи інших неприємних методів вирішення проблеми.
Коментарі: 6
 
шоппінг
Це робота-мрія будь-якої модниці, йдеться про фахівця, який супроводжує покупця у походах по торгівельними центрами, магазинами, допомагаючи робити правильний вибір.
Коментарі: 7
 
робота
Не усім щастить з робочим колективом, хоча бувають і приємні винятки. Давайте разом постараємося розібратися, які існують види колективів, і як правильно поводитися.
Коментарі: 3
 
іміджмейкер
Іміджмейкер працює не лише зі стилем і зовнішністю, а повністю формує цілісний образ людини. Також він допомагає удосконалити манеру поведінки і мову.
Коментарі: 3
 
лідер
Напевно, кожен з нас мріє стати лідером. Але кожному також відомо, що стати ним не так то й просто. Для цього потрібно мати певні якості. Отже, спробуємо розібратися, чи легко стати лідером і що для цього потрібно?
Коментарі: 4
 
родичі
Інколи трапляється така ситуація, коли доводиться працювати з родичами. Як же правильно поводитися, щоб присутність родичів ніяк не вплинула на Ваш професійний ріст, а стосунки з оточуючими залишилися на тому ж рівні?
Коментарі: 2
 
бенчмаркінг
Це нове слово нещодавно з'явилося в управлінських колах. У точному перекладі з англійської мови слово «benchmark» означає щось, що володіє певною кількістю і якістю, тобто еталон для всіх.
Коментарі: 2
 
назад | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | вперед
показувати по  
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua