MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook

статті

телефонна розмова
Важко собі уявити наше життя без телефону. Але чи завжди ми правильно говоримо, представляємося і прощаємося?
Коментарі: 6
 
хедхантери
Не так давно на ринку праці з'явився новий напрям — хедхантінг (з англ. - полювання за головами). Хто ж такі хедхантери? І які основні цілі їх діяльності?
Коментарі: 3
 
як стати пунктуальною?
Пунктуальність... Це слово знайоме всім, але жити за правилами пунктуальності виходить далеко не у всіх. Існує декілька причин, чому ж ми спізнюємося.
Коментарі: 3
 
улюблениця шефа
Напевно Ви не раз ставили собі запитання, чому розумні, талановиті, працездатні співробітники сидять на одному і тому ж місці, втративши усіляку надію на підвищення, тоді як деякі кадри (активніші, кмітливіші) крутяться біля начальства і заробляють собі репутацію безцінних працівників?
Коментарі: 2
 
бізнес-леді селф-брендінг
Ніхто ж не сумнівається у Вашій компетентності і професіоналізмі. Нехай, навіть буде багато грамот, дипломів, і керівництво часто хвалить. Відверто кажучи, все це ніяк не відбивається на Ваших прибутках.
Коментарі: 2
 
гнучкий графік
Останнім часом все частіше при пошуку вакансій в графі «режим роботи» можна побачити словосполучення вільний графік. Спробуємо розібратися, що мається на увазі і на скільки він дійсно «вільний»?
Коментарі: 2
 
Робочий простір за фен-шуй
Ми проводимо на роботі дуже багато часу, тому в наших інтересах поклопотатися про те, щоб на робочому місці було комфортно і затишно — а для цього потрібне не лише хороше освітлення, а й важливо, щоб хотілося працювати.
Коментарі: 2
 
Колеги=Друзі
Як у кожного боку нашого життя є плюси і мінуси, так і в дружбі, яка виникає між колегами на роботі, психологи теж розрізняють позитивний і негативний бік. Здавалося б, що людина, в якої на роботі є друзі, може воістину вважатися щасливчиком.
Коментарі: 3
 
дівчина з парасолею
Чом би і не спробувати зробити що-небудь красиве своїми руками, ще і гроші за це отримати. У наш час всі речі стали масовими, немає індивідуальності. Ексклюзивні речі ручної роботи стають все популярнішими серед споживачів.
Коментарі: 3
 
Жінка на роботі
Ідеальних людей не буває. Але коли нам роблять зауваження ми починаємо ображатися, відразу ж погіршується настрій. Якщо ж критика стосується не Вас, тоді все добре.
Коментарі: 0
 
модель
Вони такі стрункі, красиві, популярні, - так думає кожна дівчина, починаючи з 13 років. Але це лише красива зовнішня оболонка професії моделі. Насправді не все так просто, як здається.
Коментарі: 1
 
кар'єра
І це правда, що жінці набагато складніше досягти успіху в кар'єрі, ніж чоловікові. Стереотип про те, що жінка має бути «берегинею» родинного вогнища нестримно зникає.
Коментарі: 0
 
назад | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | вперед
показувати по  
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua