MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook

статті

Бізнес леді за ноутбуком
Кар'єрний ріст буде завжди стрімким, якщо любити свою роботу, але якщо завтра вона стане незапитаною на ринку праці? Сьогодні є професії, які будуть актуальними не лише завтра, але і в майбутньому.
Коментарі: 1
 
Навіщо нам цей креатив?
Креативність — досить молоде слово, яке так міцно прижилося в лексиконі працівників офісів, і не тільки... Це слово витіснило поняття «творчість», «творення». Власне, що воно означає?
Коментарі: 0
 
Випробувальний термін. Перевірка на міцність
Кожному з нас доводилося в житті стикатися з таким поняттям, як «випробувальний термін». Працедавець або фірма встановлює термін, на тривалості якого Ви зможете зарекомендувати себе і показати, на що Ви здатні.
Коментарі: 2
 
Звільненню можна перешкодити
І в цьому, нашому швидко змінному світі, не можна сподіватися на те, що Ви все життя пропрацюєте на одного працедавця. Робота має бути лише інструментом здійснення цілей.
Коментарі: 0
 
Значення жестів
Завдяки інтонації, міміки, жестам можна багато дізнатися про людину. Але проконтролювати їх практично неможливо.
Коментарі: 1
 
Вакансії майбутнього
Ситуація на ринку праці міняється практично щороку. Ще пару років тому ринок мав дефіцит менеджерів з продажів, а зараз потребує фахівців з економічною освітою...
Коментарі: 1
 
Діловий етикет
Ці правила стосуються не лише тих, хто займається власним бізнесом, але і всіх, хто працює. Адже знати основні правила ділового етикету важливо, так само, як бути в курсі останніх новин.
Коментарі: 0
 
ідеальний співробітник
Нічого у світі ідеального, як виявляється, немає... Але прагнути до ідеалу можна, а часто і потрібно.
Коментарі: 1
 
дівчина-секретар
Куди б ми не дзвонили, в солідних установах і фірмах до «першої особи» компанії нам доступу відразу не дадуть. Своєрідний щит і демпфер — секретар. Що не кажіть, а секретар — це обличчя установи. Навіть з його роботи можна судити про саму компанії, про її престижність і серйозність.
Коментарі: 2
 
Престижна професія піарник
Престижна професія «піарник». Багато ВУзів «вхопилися» за модне слово і почали готувати фахівців цього профілю...
Коментарі: 0
 
звільнення з роботи
Несподівано звільнили і на «порожньому місці»... Просто ми часто не помічаємо тонких натяків, які дають нам шанс виправитися. Як же зрозуміти, що скоро можна чекати звільнення? І чи можливо це передбачити? Виявляється не так це і складно зрозуміти...
Коментарі: 1
 
Безробіття
Для деяких людей період зміни роботи або перерва між звільненням і пошуками нової роботи перетворюється на справжнє катування, викликаючи депресію. Як можна справитися зі своїми емоціями, зберегти психічне здоров'я та вийти на нову роботу з новими силами?
Коментарі: 1
 
назад | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | вперед
показувати по  
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua