MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн

статті

Як справити враження при прийомі на роботу?
Факт прийому на роботу, перша співбесіда особливо важливий. Від того як Ви себе представите та покажете залежить дуже багато.
Коментарі: 1
 
Правила виживання в офісі
Сучасний світ влаштований так, що в кожному середовищі жінка повинна знати деякі основні правила, які допоможуть їй досягти успіху.
Коментарі: 18
 
Знайди в людині позитивне — і будуй свої відносини, виходячи з цього. Прийнявши і осмисливши цю фразу Ви зможете позбутися від непотрібних душевних мук та непорозуміннь, які зникнуть самі по собі.
Коментарі: 1
 
Мрієте заробляти, не покидаючи своєї квартири? Це реально!
Коментарі: 2
 
У наші дні службовий роман досить розповсюджений, адже в офісі люди проводять більшу частину свого часу.
Коментарі: 21
 
Будь-яка жінка 21-го століття, що має дітей, або тільки планує їх мати, і в той же час хоче просуватися по кар'єрних сходах, шукає різні шляхи, способи, щоб врівноважити ці дві дуже важливі речі.
Коментарі: 4
 

Багато людей дивляться на роботу і кар'єру як на одну річ, але це далеко не так. Робота - це звичайно те місце, де Ви працюєте, у той час як кар'єра - Ваша професія, хто Ви за фахом. Якщо Ви - з тих людей, які прагнуть успішної кар'єри, ось кілька пунктів, на які Вам слід звернути увагу ...
Коментарі: 5
 
Джулия Робертс
Не секрет, щоб стати справжньою зіркою багатьом довелося протоптувати стежку до олімпу слави. «Зіркою» не народжується ніхто, «зіркою» стають.
Коментарі: 5
 
дівчина
Жінки неймовірні! Вони кмітливі, рішучі, непрості, життєрадісні і співчутливі. Вони в змозі перенести вагітність, пологи, виховання дитини, нещастя, підйом чоловіка, підйом по кар'єрних сходах і ведення домашнього господарства (прибирання, оплату комунальних послуг, координування проведення часу, перебування в ролі хазяйки і досвідченої коханки, і так далі). Ось, як успішні жінки поєднують все це, виглядаючи, відчуваючи і будучи просто чарівними.
Коментарі: 4
 
бизнес-леди с мужем и ребёнком
Немає жодної підстави вважати, що ділове життя жінки призведе до того, що вона стане менш жіночною або ніжною по відношенню до чоловіка. Вона навчилася заробляти, піклуватися про себе, вона вже не така безпорадна у веденні власних справ, але це ніяк не означає, що вона не буде люблячою дружиною, дбайливою матір'ю і відмінною хазяйкою.
Коментарі: 3
 
Давні дискусії, щодо сильних і слабких сторін жінок і чоловіків вже давно тривають у діловому світі. Але як і в більшості сфер, на питання, чи правда, що жінки кращі боси, ніж чоловіки, не так то й легко відповісти. Поки що не існує єдиної правильної відповіді. Адже щоб бути хорошим директором, потрібно мати багато навичок.
Коментарі: 1
 
Що ж тепер означає фраза «виглядати професійно»? В решті решт, це означає виглядати впевненою і презентабельною, при цьому відчуваючи себе зручно. Існують деякі принципи з приводу того, як виглядати краще — незалежно від Вашої професії.
Коментарі: 0
 
назад | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | вперед
показувати по  
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua