MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook

статті

Катя Осадча — зірка серед зірок

Катя Осадча
Хто ж вона, яка подарувала всій Україні можливість пильно стежити за нашою елітою?

З її появою на екрані (спочатку-телеканал «Тоніс», «1-й національний» і нарешті, «1+1») завіса тусовочного життя, сильних світу цього, трохи піднялась. Стаж роботи Осадчої над ТВ проектами вже більш 3-х років. За цей період Катя зуміла випестити формат програми, який можна назвати «глянсовий гламур на ТБ».

Ідея ж програми (кажучи про «Світські хроніки» - Тоніс) належала Віталію Докаленко, колишньому топ-менеджеру «Тоніса», надалі Президентові НТКУ, а нині очолюючому телеканал «Сіті». Досвід – велика справа, треба сказати, що Катя Осадча виконує свою журналістську справу непогано. Далеко не кожному журналістові вдається (або не хочеться) ставити досить гострі питання з особистого життя. Напевно допомагало і те, що подіум був їй як рідний з 13 років. Вона встигла побувати моделлю і в Токіо, і в Парижі, і не лише. Отже, не лише в журналістиці, але і в моді вона розбиратися повинна. Сімейний стан - розлучена (телебачення – це як окреме життя), виховує сина Іллю, який вчиться в початковій школі.

Вона видатна. Її не можливо не помітити. І причина не лише «модельний» ріст, що загалом не характерний для переважної більшості наших телеведучих, але і манера одягатися, яка виділяє на тлі всіх інших, не кажучи про абсолютно унікальний «капелюшний» підхід. Частенько вона виглядає набагато крутішою, ніж присутні навколо...

Що ж вона нам дає зрозуміти своїми інформативними посиланнями? Поза сумнівом, це те, що «бомонд» - це такі ж люди як і ми, з такими ж можливо цінностями і інтересами, але з великими можливостями. Принаймні, починаєш бачити горизонти, до яких можна прагнути. Ну, а якщо ви вже увійшли до рангу впливових - то просто дивіться новини. Про кінофестивалі, про бали і маскаради, про клубні вечірки і закриті заходи, про тижні моди і феєричні покази... Про те, де більшість навряд чи встигла побувати...

У будь-якому випадку, якщо ви хочете бути на гребені подій українського (і не лише) гламура - тоді дивіться «Світське життя» з Катею Осадчою.

Автор: Жанна Саар


коментарі

 
Пустомеля | JavaScript повинен бути включений | 23.10.11 01:02

Точная копия Проня Прокоповна N2

маша | JavaScript повинен бути включений | 17.09.11 22:05

катя ты супировская.какая ты легкая на тебя любо дорого смотреть .желаю процветания.хорошо технично выводишь буржуев на разговор.молодец талантливая.

Анна | JavaScript повинен бути включений | 14.07.11 09:57

Миле створіння, Катя-Катерино!!! Дякую Вам за чергову можливість слухати і бачити Вас відсьогодні ще й у "Сніданку з 1+1". Давно відчувалася спрага за стильністю і вишуканістю, розумом та делікатністю на «українському ранку», та ще й залишили «Підйом» троє ведучих, де так само особливою родзинкою була жінка! Переконана, що рейтинг програми завдяки професіоналізму, який круто замішаний на Вашому шармі, жіночності і розумі, стане недосяжним іншими каналами (включаючи російські). Якщо можна, тримайтеся і не відмовляйтеся від будь-яких прикрас на вашій чарівній голівці (в цьому - Ваша особлива принадливість!). Катя, мила Жінко, яскраве ніжне Сонечко, хай береже Вас Господь в Любові і Здоров'ї. Бадьорості Вам і натхнення професійного, а ще миру в душі і духовної захищеності від рідних і справжніх друзів! З повагою до Вас. Анна.

Гость | 02.03.10 22:22

УМНИЧКА КАТЮША ВСЕХ ВЫВОДИТ НА ЧИСТУЮ ВОДУ

Николь | JavaScript повинен бути включений | 06.11.09 20:41

очень нравится Катя Осадчая,именно благодаря ей передача нравится всем.В отличии от того мальчика который ведет похожуую передачку,из-за него не хочется знать ни о ком!

Катя | 30.10.09 08:13

Мне очень нравится и передача и Катенька.Она единственная телеведущая которая не боится задать компрометирующий вопрос и тем самым поставить звезду в неловкое положение.Она стильная,гламурная,искреная,и очень интересная девушка.Я желаю ей процветания в ее начинаниях и всего наилучшего.

Виктория la leona | JavaScript повинен бути включений | 26.09.09 23:35

Выход у вас Ol444ik один - перестать вообще смотреть на неё! Да и над орфографией надо поработать....

Ol444ik | 30.06.09 20:15

когда смотрю на нее настроение портица, единственное желание по башке жахнуть,терпеть ее не могу

Натаха | 25.06.09 14:18

очень эффектная дама, не смотря на обычную внешность в светской жизни яркая

лена | 23.06.09 21:37

да она молодчинка, единственная кто так в лоб может вопрос задать, всегда смотрю ее передачу

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua