MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
статті

Класифікація жіночих сумочок. Топ-10

модель з жіночою сумочкою
Сумочка здавна була невід'ємним атрибутом жіночого образу. Вона підкреслює стиль своєї власниці, може свідчити про її соціальний статус і модні уподобання, урізноманітнює гардероб і прикрашає вбрання.

Ще півстоліття тому прекрасна половина людства користувалася всього декількома моделями жіночих сумок. Сьогодні ж їх існує неймовірна кількість. І часом, обираючи в магазині сумку, ми навіть не підозрюємо, що ця модель має свою власну назву та історію. Саме тому ми вирішили детальніше зупинитися на класифікації цих жіночих аксесуарів і скласти перелік 10 найбільш популярних різновидів сумок.

Сьогодні виокремлюють такі різновиди жіночих сумок:

1. Tote — містка і об'ємна сумка з двома ручками і відкритим верхом (в оригіналі). Сьогодні безліч брендів-виробників випускають сумки Tote, які закриваються на магніт або блискавку. Термін «to tote» у перекладі з англійської мови означає «носити». У Tote можна з легкістю помістити невелику парасольку, книги, пляжний рушник, гаманець, косметичку та багато інших жіночих дрібниць.

фото женская сумка EPL261004

сумка Tote

2. Hobo — невеликий наплічний аксесуар з однією ручкою, який має форму півмісяця. Сумки Hobo виготовляють із м'яких матеріалів. Коли їх ставлять на тверду поверхню, вони трохи «сповзають» вниз і втрачають форму. Назва сумки походить від англійського слова «hobo», що в перекладі означає «волоцюга». Аксесуар нагадує вузлик з речами, підвішений на палиці.

фото сумка женская Ginevra 14-023

сумка Hobo

3. Duffle — спортивна сумка, яка іноді може трохи розширюватися зверху. Її мініатюрна версія — вибір багатьох зірок.

Duffle сара джесіка паркер

4. Field — ще одна спортивна сумка з плоским верхом. Сучасні дизайнери пропонують неймовірну кількість варіантів того, як можна закривати Field bag: за допомогою блискавки, застібки, кнопки, засувки.

сумка Field

5. Clutch — улюблена сумочка-клатч. Має невелику форму, без ручок. Найчастіше використовується як вечірній аксесуар. Сумка-клатч має довгу і цікаву історію від ридикюля до сучасної деталі жіночого образу.

сумочки клатч

сумка клатч

6. Satchel — у первісному вигляді аксесуар на зразок «рюкзака». Дуже містка і досить об'ємна сумка з двома короткими ручками або взагалі без них. Уперше стала популярною ще у XVII столітті. У літературі сумку Satchel найчастіше асоціюють з образом британського школяра. Незважаючи на це, її обирають багато сучасних знаменитостей.

сумка Satchel

7. Baguette, що в перекладі означає «батон». Сумка насправді нагадує французький хліб своєю довгастою формою, з однією або двома середніми ручками. Найчастіше краї сумки закруглені, що візуально робить аксесуар м'яким. Часто Baguette виготовляють із широкою пряжкою попереду.

сумка Baguette

8. Messenger, або «поштарка». Містка, але невелика сумка, яку носять через плече, часто має довгі ручки. Messenger спочатку використовували для перевезення пошти і невеликого вантажу. Сьогодні аксесуар, як правило, виготовляють зі шкіри або балістичного нейлону.

сумка Messenger

9. Frame — сумка середніх розмірів, із жорсткою рамкою на застібці. Дуже часто цей аксесуар використовують для доповнення офісного або ділового образу.

фото женская сумка 37036

сумка Frame

10. Motorcycle або Biker — короткі ручки і невеликий розмір. Аксесуар декорує безліч блискавок, застібок і додаткових деталей. Motorcycle bag також відрізняється складністю і оригінальним кроєм.

чорна сумка Motorcycle

сумка Motorcycle
Автор: Олена Яцик


коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua