MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
огляди

статті

статті

Коханий, що тобі подарувати?

Жінка думає
Відповідь на це запитання жінка напружено шукає щоразу, коли виникає бажання порадувати близьку людину просто так або ж напередодні свят. Звичайно, ми говоримо про випадки, коли подарунок — це щире бажання порадувати або здивувати кохану людину. За таких умов банальні варіанти на зразок бритви, запонок, краватки або піни для гоління, навіть не розглядаються. Саме тому пошук подарунка часто стає болісним і тривалим.

бытовая техника

Чому? Адже здавалося б, чоловіки у порівнянні з жінками, не такі вередуни у питаннях, що стосуються подарунків. В їхньому повсякденному житті відсутня купа пристроїв та техніки, що вважаються буденними в житті прекрасної статі. Крім того, щоб зробити приємний подарунок коханому, жінці не потрібно розумітися ані на модних тенденціях, ані на актуальних кольорах та аксесуарах сезону.
І, що найголовніше, чоловіки не розпещені подарунками. Саме тому вони будуть щиро раді та здивовані будь-якому прояву турботи у свою сторону. Та все ж, хотілося б, щоби подарунок став не лише приємним сюрпризом. Найкраще, якби він був корисним у повсякденному житті, а не став у один ряд з іншими непотрібними речами в колекції чоловіка.

Чоловіки схильні прямо говорити про свої бажання

дівчина

Як натякає про бажаний подарунок жінка? Вона довго крутиться коло вітрини з «річчю своєї мрії», активно демонструє свою спостережливість, акцентуючи увагу чоловіка на тому, що подібна дивовижна річ вже з'явилася у когось з її зайомих. Вголос мріє про те, як кардинально могло би змінитися її життя, якщо б у ньому з'явилися саме ці нові панчохи або сережки ... потрібне підкреслити залежно від погоди та настрою. Інша справа, які саме натяки пробить жінка. Вони досить неоднозначні. Саме тому кожен чоловік сприймає їх по своєму. І що в результаті? Врешті, подарунок таки жінці дістається, а ле чи той, про який вона мріяла? Приміром, почувши захопливу розповідь про те, що подарунком на день народження для вашої подруги стали кілька прекрасних метеликів, чоловік все зрозуміє. Він обов'язково захоче подібним чином привітати і вас.

метелик у подарунок

Але тут виникає ризик того, що замість екзотичних комах, що вилітають з подарункової коробки, жінка, яка не наголосила на тому, що метелики були живі, отримає таки чарівного метелика ... щоправда, засушеного ... під склом.

засушений метелик

Подібних проблем при виборі подарунків для чоловіків практично не виникає. Можливо, через те, що вони менш емоційні, ніж представниці прекрасної статі. А можливо й через те, що, як ми вже зазначали, отримувати подарунки чоловіки не звикли. Чоловіки звикли самостійно купувати те, що їм необхідно. Незважаючи на це, в житті кожного завжди є кілька речей, купівлю яких відкладено «на потім». Ви вже здогадались, що саме ці речі, тим паче, подаровані коханою жінкою, стануть найбільш бажаними.
Оголосіть весь список!
Найпростіший способом дізнатися про які речі мріє ваш чоловік — запитати його про це прямо. Відмінною рисою чоловіків є те, що чоловіки на подібні запитання дають прямі і конкретні відповіді. Тобто, якщо чоловік мріє про новий спінінг, це зовсім не означає, що він хоче шуруповерт. При цьому, якщо зрозумілу відповідь на запитання отримано, додаткових питаннь, типу «навіщо тобі це?» краще не ставити. Вони лише дратуватимуть, тим паче, що відповідь на них часто так і залишається загадкою, навіть для самих чоловіків.

До речі, якщо у вас виникло бажання здивувати близьку людину по-справжньому, краще розпочати підготовку заздалегідь. Як правило, якщо запитання про те, який подарунок хотів би отримати чоловік звучить поміж інших, про цю розмову людина забуває. Завдяки цьому, до останньої миті вдасться зберегти момент несподіванки, а чоловіке захоплюватиметься вашим розумом і проникливістю, стосовно його потаємних бажань.

Мрії краще записувати

А щоб і самій не забути ідеї стосовно можливих подарунків краще записувати. Бажано, в одному нотатнику. Краще доповнювати цей список постійно. Нова ідея може виникати щоразу, як коханий розповідає про якусь річ в пориві емоцій. Повірте, про існування деяких речей ви можете навіть не здогадуватися. Приміром, чи могли б ви здогадатися, що ваша половинка мріє про лазерний нівелір (лазерний рівень, інструмент здатний суттєво полегшити роботу будівельників, стане у нагоді під час ремонту)? Навряд. Більше того, про цю річ не згадав би і сам чоловік, навіть, якщо мріє про нього давно. Чому?

романтична прогулянка

Тому що дослідницьку роботу щодо пошуку речей про які мріє чоловік ви, ймовірно, розпочнете в романтичній атмосфері, приміром, під час вечірньої прогулянки. Хіба згадують про ремонт під час задушевної розмови? Про такі речі можна дізнатися під час прогулянки з коханим, скажемо, в будівельному гіпермаркету. Користь від такого проведення часу буде подвійна: час, проведений разом сприятиме зміцненню стосунків, крім того ви зможете дізнатися про свою половинку чимало цікавого.
Що ж, список потенційних подарунків - річ дуже зручна, до того ж не одноразова. Завдяки його існуванню ідея для чергового подарунка з'являтиметься майже миттєво, а в тому, що річ стане справді корисною, можна навіть не сумніватися. Зауважте, речі, записані в нотатнику обов'язково відрізнятимуться за ціною. Це допоможе підібрати черговий подарунок залежно від фінансового стану та приводу.
Та головне, подарунок був вручений від усієї душі!
Автор: Ірина Гребень


коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua