MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
статті

статті

Маленьке чорне плаття

Маленьке чорне плаття
Маленьке чорне плаття. Ця прекрасна річ — незамінна частина будь-якого жіночого гардеробу.

чорне маленьке плаття

Свою історію воно почало в далекому 1926 році. Саме тоді це платтячко вперше побачило «світ»... Цікаво, що зробила подарунок жіночому світу Коко Шанель. І ось вже більше вісімдесяти років воно не виходить з моди і актуальне завжди. Пані Шанель зробила це плаття з лаконічним кроєм, довжиною до коліна. Тоді на ньому не було нічого: ні зайвих воланів, ні бантів. Воно було універсальним. І дозволити купити таке плаття могла будь-яка жінка, навіть із посереднім прибутком.

сексуальне чорне плаття

плаття для вечірки

А сьогодні маленьке чорне плаття — це вже не лише класика. Дизайнери експериментують над цією дивною річчю постійно. Звичайно, сама мода не стоїть на місці, часи змінюються, і сучасне стильне маленьке чорне плаття теж зазнає змін. Зараз його можна вже побачити в різних варіациях: воно може декоруватися всілякими елементами, мати коротший поділ, а також прикрашатися різними типами комірців.

дівчина у чорному капелюшку

черне плаття з бантиками

стильне маленьке чорне плаття

Простота цього плаття приголомшує. Поза усілякими сумнівами, все геніальне... дійсно — просто... Часто його крій з прямими лініями і прямий... Саме прилеглі форми і чіткі лінії стимулюють дизайнерів з року в рік виробляти над цим платтям експерименти. І як правило, для дизайнера це 100% влучання: стильне маленьке чорне плаття завжди зачаровує своєю елегантністю.

little Black dress

босоніжки плаття

Про практичність маленького чорного плаття нічого навіть і говорити... Воно — універсальне.

Про чудодійність цього маленького плаття ходять вже легенди. Але... частково, це дійсно так. Плаття елегантне. У деяких випадках виглядає і шикарно, і неповторно. Унікальність цього плаття в тому, що воно однаково прекрасно виглядає і в буденному нашому житті, і на шикарних прийомах або балах. Це просто якесь маленьке диво — його краса непідвладна часу і моді, і популярність цього скромного предмету гардеробу постійно зростає.

діловий стиль чорне плаття

плаття для відпочинку прогулки

Запам'ятайте цю аксіому і завжди нею користуйтеся: маленьке чорне плаття має бути в гардеробі кожної жінки.

пишне чорне плаття

міні-плаття для відпочинку

маленьке чорне плаття прикраси

Хоча, все ж таки, якщо говорити відверто, то легенда, що маленьке чорне плаття личить усім - це міф. Тут і сперечатися нічого, воно просто зобов'язало мати хорошу фігуру. В облягаючих лініях можна невдало виставити напоказ будь-який недолік. Та і, якщо говорити відверто, і ноги взагалі теж мають бути близькі до досконалості, адже довжина до середини колін - найнебезпечніша. Та і колір теж... Колір, якому приписують здатність робити стрункішою, вимагає бездоганної шкіри.

сумочка плаття

сукня чорна

незвичайне чорне плаття
Автор: Жанна Саар


коментарі

 
Гость | 30.11.09 10:01

Угу и третье и четвертое снизу мне понравились.

Anet | JavaScript повинен бути включений | 24.11.09 10:31

платье на третьем фото снизу просто супер.

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua