MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
статті

статті

Маленькі хитрощі у використанні косметики: Ваші кольори

Люди, які професійно використовують косметику, називаються візажистами. Їх професія заслуговує титулу «художник», тому що вони грають з кольорами, в першу чергу для того, щоб підкреслити на перший план Вашу природну красу. Першим важливим аспектом у косметиці є колір. Ви повинні знати, які кольори підходять Вам найбільше.

Існує багато теорій про те, як підібрати колір. У 80-90 рр.. все залежало від сезону; тепер же ми керуємось тонами: холодний або теплий, залежно від кольору шкіри. Але перед тим, як розпочати їх розгляд, маленька хитрість: якщо Вам важко підібрати найбільш відповідні кольори, виберіть знаменитість, колір шкіри, очей і волосся якої схожий на Ваш. Кожного разу, коли Ви бачите її в журналі, звертайте увагу на колір, який вона використовує. З великою впевненістю можна сказати, що саме ці кольори підійдуть і Вам. Не забувайте, що засмага або її відсутність дуже впливають на вибір кольору.

тени и косметика

Кольори, які Ви любите, добре підходять до Вашого тону шкіри - так вже влаштована природа. Прислухайтеся до своєї інтуїції. Крім того, у багатьох косметичних ліній є хороші підказки й картинки на веб-сайтах.

Теорія кольору
Щойно Ви визначите тон, Ви можете обрати кольори згідно з кодами косметичних ліній. Якщо Ви правильно підберете колір, Ви будете виглядати на багато краще. Неправильні кольори не прикрасять Вашу зовнішню і внутрішню красу, а скоріше додадуть Вам стомленого вигляду.

Кольори холодних відтінків
Шкіра: оливковий, рожево-коричневий, середній рожевий.
Волосся: темне, чорне, біляве, усі коричневі кольори (за винятком золотаво-коричневого).
Очі: синій, зелений і карий.

Кольори теплих відтінків
Шкіра: золотий (у будь-якому кольорі),стандартний світлий.
Волосся: золотаво-коричневий, червоний, рудий, полунично-білявий.
Очі: карий, темно-коричневий і середньо-коричневий.

Немає нічого страшного, якщо Ви поєднаєте і ті, й інші кольори (що буває дуже рідко). У цьому разі Ви будете використовувати поєднання кольорів.
Автор: Юля Марченко


коментарі

 
Гость | 28.08.09 13:30

Я и не знала этого.Спасибо

Гость | 07.07.09 12:43

Так я еще и правильно косметику себе подбираю)))

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua