MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
статті

статті

Материнство і кар'єра

Щоправда, немає ніякого твердого та швидкого вирішення щодо того, як можна зробити це більш успішно. Жінки можуть отримати пораду від інших мам, які зможуть порадити, як виростити дітей настільки ж здоровим і ні в чому не потребують в наш час, наскільки це можливо. Є деякі речі, дотримуючись яких Ви зможете підготувати себе до материнства, і завдяки яким перехід до статусу «мама» буде не таким шокуючим для Вас.

 По-перше, запам'ятайте те, що ніщо не може повністю підготувати Вас до змін в житті, пов'язаних з материнством. Тому не турбуйтеся зайвий раз, а краще за все - спробуйте з'ясувати для себе всі питання, що цікавлять раніше, ще до появи дитини. Обов'язково відвідайте лікаря, щоб отримати всю необхідну медичну консультацію.

Емоційна підготовка є набагато важчою. Врахуйте те, що Ви можете втратити свій колишній статус, коли народиться дитина і Вам доведеться витрачати на неї весь свій час. Іноді гарною ідеєю може бути те, щоб тримати перед собою зобов'язання - раз на тиждень виділити пару годин часу і зробити щось приємне для себе. Якщо раніше до вагітності Ви із задоволенням відвідували уроки йоги, то спробуйте не відмовляти собі в цьому після народження малюка (звичайно, багато що залежить ще й від стану вашого здоров'я).

 Якщо Ви працюєте, і одночасно виховуєте дитину, то Ви повинні врахувати те, що часто можуть виникати нервові зриви, стреси, перенапруження через те, що ваш звичний спосіб життя з появою дитини зміниться кардинально. Ви також повинні пам'ятати, що реальні проблеми починаються і тоді, коли дитина починає ходити, говорити, задавати питання і дізнаватися про життя. Це той самий час, коли дві найважливіші якості батьків - поступливість і терпіння - повинні проявитися в найвищій мірі.

 Багато жінок, які мають повноцінний робочий графік, бояться замислюватися про материнство через те, що вони побоюються потім весь час відчувати провину за собою в тому, що не приділяють достатньо часу своїм дітям.
Якщо це здається Вам знайомим, ось кілька правил, які слід розуміти, щоб менше нервувати з цього приводу:

* Замість того, щоб відчувати провину за собою в тому, що малюк знаходиться не поруч з Вами, а в дитячому садку, додайте краще всіх зусиль для того, щоб переконатися, що дитина знаходиться саме в тому місці, яке відображає цінності, найбільш значущі для вас.
* Не відчувайте себе винними через те, що Вам необхідно проводити деякий час далеко від своїх дітей. Ви повинні дбати про своє здоров'я, самопочуття, щоб бути кращою мамою для свого малюка. Засмучена, пригнічена мамочка - це явно не добре для будь-якої дитини!
 * Не бійтеся сказати «ні». Дітям потрібні деякі межі, які повинні бути встановлені, вони їх потребують, щоб бути послідовними, щоб навчитися самостійно справлятися з негативними емоціями. Діти не повинні завжди чути «так», адже потім, почувши ні, вони не зможуть впоратися з розчаруванням.
 * Не встановлюйте нереалістичні очікування від того, що Ви і Ваші діти зможете виконати за один день. Якщо є деякі домашні справи і Ви ще планували бути присутнім на тренуванні своєї дитини, то буде абсолютно безглуздо включати в графік день прибирання у всій квартирі, прання.
* У жодному разі не варто порівнювати свою сім'ю ще з якоюсь. Те, що працює для когось, може не спрацювати саме для вас. Особливо важливо пам'ятати те, що не можна порівнювати своїх дітей з іншими. Пам'ятайте - вони Ваші діти, вони унікальні, і Ви любите їх такими, якими виростили!
 * Не панікуйте, якщо Ви відчули, що зробили помилку у вихованні. Це може бути добре тим, що Ви зможете спробувати нові підходи до виховання дитини.

Бути працюючими батьками - явно нелегке завдання для будь-якої людини. Не забувайте слухати своїх дітей, дозволяйте їм те, що вважаєте за потрібне, будьте жалісливим і не забувайте говорити і показувати їм, що Ви справді їх дуже сильно любите.
Автор: Юлія Марченко


коментарі

 
Гость | 02.03.10 21:54

люблю сыночку! ХОТЬ И СТРОГАЯ я МАМА

Гость | 23.07.09 09:59

В жизни надо чем-то жертвовать, так не получиться чтоб и там и там было хорошо, что-то да и обделишь вниманием.

Гость | 23.07.09 08:01

Как-то всё сложно это все!

Гость | 23.07.09 07:56

Даже не знаю что сказать у меня детей пока что нет, тока работа. Но все же статья понравилась буду знать на будущее.

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua