MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
статті

статті

МЕЗОБОТОКС. Що це таке?

мезоботокс
Майже для усіх жінок найяскравішою ознакою старіння шкіри є зморшки. Саме вони більш всього впадають в око в ті моменти, коли під впливом відповідного настрою дивишся на себе в дзеркало і з жахом розумієш: «Хай йому... А мені ж вже не 16!!!». І хоча в цьому немає нічого жахливого, і з віком ми (як мінімум теоретично!) набуваємо досвіду, мудрість, зваженість думок і здібність до тверезих оцінок — зморшки все ж не радують.
Благо, що сучасні технології дозволяють з ними успішно боротися. Познайомимо з однією з них.

Отже, якщо виражатися майже науковою мовою, МЕЗОБОТОКС — це сучасна методика, яка дозволяє зберегти міміку і одночасно розгладити зморшки. Ін'єкції ботулотоксина, введені за певною схемою, діють виключно на дрібні м'язи, розташовані під шкірою, які, скорочуючись створюють зморшки на лобі, у куточках очей, на переніссі і верхній губі. Препарат ботулотоксина дозволяє позбавитися від зморшок не лише в області лоба і довкола очей, але і над верхньою губою, а також в області шиї і зони декольте. Поєднується з класичними ін'єкціями ботулотоксину.

Ось і виходить, що препарат ботокс вводиться технікою, прийнятою при мезотерапії: поверхнево.. багато-багато дрібних укольчиків. Чому? Відповідь проста — на деяких ділянках шкіри м'язові волокна настільки тісно переплітаються з клітинами шкіри, що кожне таке м'язове волокно не заблокуєш іншим способом. Інколи буває, що на лобі ближче до скронь шкіра покривається сіточкою дрібних-дрібних зморшок. Ось такі «дрібнозморшкуваті» області шкіри — кандидати на процедуру мезоботокса. Інше часте вживання – «гусячі лапки» довкола очей. Теж безліч м'язів, причому поряд з оком, і мезоботокс в цій зоні прекрасно розгладжує ці множинні зморшки.

Техніка процедури — безліч поверхневих уколів з утворенням папул (пухирців). При такій техніці введення розсмоктування відбувається повільно, на великій площі, і блокуються окремі м'язові волокна, а не м'яз у цілому. Тому мезоботокс як правило застосовують як доповнення до традиційної ін'єкції ботокса.

Величезним плюсом мезоботокса косметологи називають збереження міміки у практично незмінному вигляді. Що стосується ефекту, шкіра розправляється на 7-10 день, ефект зберігається 3-6 місяців.

Зони з сіточкою поверхневих зморшок, на яких найчастіше проводиться процедура мезоботокс:
- лоб (у тому числі біля брів);
- куточки очей;
- нижня повіка;
- верхня губа;
- «точки скорботи» (опущені куточки губ);
- підборіддя;
- шия;
- декольте.

Мезоботокс чудово доповнює інші косметологічні омолоджуючі методики, лише потрібно робити їх з перервами у часі. Наприклад, інтервал між мезоботоксом і пілінгами має бути не менше 2 тижнів. Але слід мати на увазі: вводиться монопрепарат, тобто ботокс плюс вітаміни або якийсь інший коктейль – недопустимо! Під час одного сеансу можна робити лише ін'єкції Ботокс (Діспорт) у традиційній внутрішньом'язовій техніці плюс мезоботокс. Рештою потрібних і корисних речей краще зайнятися іншим разом.

Стосовно ухвалення рішення робити або не робити процедуру мезоботокса — все-таки, краще порадитися з Вашим косметологом.
Автор: Христина Новікова


коментарі

 
Леилия | JavaScript повинен бути включений | 27.10.11 09:29

А в каком салоне это можно сделать,я тут объяснила одной косметологши так она клипала глозами

Гость | 09.11.09 10:06

Это мне понадобится чуть позже

Гость | 09.11.09 09:01

Наверное это все-таки хорошая и эффективная процедура, но я с ней пока повременю.

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua