MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
огляди

статті

статті

Мода 30-х років

Мода 30-х років
Мода 1930-х — Велика Депресія
На моду 1930-х років вплинув біржовий крах 24 жовтня 1929 року і подальша Депресія. Осінь, 1930 рік, каталог Сірз застерігає: «Ощадливість — дух дня. Необачні витрати — справа минулого». Початок десятиліття побачив більше жінок, які шиють. Одяг штопали і перешивали перш, ніж міняти. Менше готового одягу купувалося, навіть при тому, що стиль надзвичайно мінявся.
жінка в капелюшку

Більш м'який, жіночний стиль змінював хлоп'ячий образ вертушки двадцятих. На початку десятиліття край плаття опустився до кісточки і залишався там до кінця тридцятих. Вирізи стали нижчими, тоді як корпус чуттєво вимальовувався нижче розпрямлених плечей. Виточки змінили м'які складки. Талія плаття повернулася на місце природної талії. Помірно пишні спідниці підкреслювали тонку талію і зменшували стегна. Ліфи платтів мали вставки і хомути. Вирізам приділяли надзвичайну увагу, часто приробляючи їм широкі коміри, рифлені або з гострими краями.
довге плаття 1930 мода

Спідниці також продумувалися дуже детально. Вперше з'явилася кокетка на спідниці v-образної форми, що тягнеться від одного стегна до центру кокетки і що продовжувалася до протилежного стегна. Дебютували шаруваті із оборками спідниці, інколи ярусами. Низ спідниці часто був пишним зі складками та зборками.

Індустрія розваг продовжувала справляти сильний вплив на моду. Кінофільми були одним з небагатьох способів піти від гіркої реальності Депресії. Затвердження кінозіркою того або іншого стилю і аксесуарів стало дуже поширене, особливо стосовно вечірніх вбрань. Популярним формальним виглядом стало плаття з шнуруванням на спині. Плаття міг прикрашати метелик або великі, пишні рукави. Край плаття опустився до кісточки, а шлейф додав строгий відтінок. Квіти з тканини могли розміщуватися на вирізі на одному плечі, на талії в центрі або на вирізі в центрі. Банти стали ще одним популярним акцентом. Довга баска дебютувала в кінці тридцятих у вечірньому одязі.

Хутро всіх видів у значній мірі носили протягом цієї ери, і вдень і вночі. Хутряні накидки, пальто, пелерини, аксесуари і оздоблення прикрашали жіночі плаття. Серед шкур, що користувались великим попитом, були соболь, норка, шиншила, персидське ягня і чорно-бура лисиця.

Спортивний жіночий одяг перебував під впливом більш чоловічого стилю. Спортивні костюми, шкіряні жакети і матроські брюки стали популярними. Капелюшок-дзвін замінив берет, який носили під кутом. «Пігулки» стали популярними разом з широкополими фетровими капелюхами.
фотомодель 1930

Протягом цієї ери було доступне різноманіття стилів у взутті. Круглі носки з широкими, товстими каблуками. Лодочки на високому каблуці і туфлі без каблука були доступні, також з'явилося взуття із шнуруванням на кісточці і середнім каблуком. Взуття без шнурків, з шнурками, з пряжками і застібками – носилося усе. Туфлі-лодочки білого кольору з прикрасами і двобарвні черевики з'явилися на початку тридцятих. Каучукові компанії були фактично підтримані завдяки продажам для потреб підошов такого взуття в Каталозі Сірз.

Сумочки початку 30-х були схожі на сумочки 20-х. Прикрашених намистами сумок було удосталь, так само як емальованих плетених сумок. Під час пізнішої частини десятиліття шкіра стала дуже популярною.

мода 30-х років

У цю декаду з'явилися тканини, що легко перуться. Перші синтетичні волокна були розроблені саме в 1930-х роках. До цього створені волокна наслідували натуральним. У 1935 році компанія Dupont de Nemours успішно синтезувала нейлон. Нейлон використовувався у виробництві панчох протягом 1939-х, але його використання в моді було перерване Другою світовою війною. Широко поширене використання цих синтетичних тканин почалося лише після закінчення війни.
плаття вінтажне

Що стосується чоловічого одягу, саме протягом цього десятиліття почалося просування одягу для «снобістської привабливості». Виробники одягу завжди знали, що, якщо зміни в одязі робляться безперервно, так, що він швидко виходить з моди, він більше продаватиметься, оскільки жінки квапляться відновити свій гардероб. Але це не було застосовано до чоловічого одягу. До 30-х років. У 1930-х чоловіки також перестали носити майки, можливо, тому що Кларк Гейбл (Clark Gable), знявши сорочку в кіно, показав всім свої голі груди. Теплі сорочки в крупну клітку, і на початку 30-х однобортні піджаки, були типовим чоловічим виглядом. Пізніше двобортні піджаки знову стали популярними, а манішка стала вищою.

Це десятиліття побачило багато удосконалень в техніці масового виробництва, що означало, що все більше жінок тепер мають доступ до якісного одягу . Початок війни в 1939 році, зупинив цивільний доступ до виробників одягу на декілька років, тоді як країна зосередилася на військових діях.
жіноча мода 1930
Автор: Жанна Саар


коментарі

 
Dany Woodson | JavaScript повинен бути включений | 17.10.11 00:45

Не соглашусь с вами, в 30-е были достаточно плодотворными не смотря ни на что! Купальники из джерси, женский брючный костюм, парусиновые туфли на пирамидальном каблуке и т.д. Даже в прическах были новшества, например появления укладки пикабу великой Вероники Лейк,прическа которая до сих-пор популярна... Неужели вы действительно думали, что мода ничего не изобрела во-времена стольких революций, маршей протестов и войн?!)

Гость | 29.11.09 02:34

В принцыпи нового ничего не придумали , просто усовершенствовали то, что было придумано раньше. Как говорится "новое - ето хорошо забытое тарое"!!!

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua