MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
статті

статті

Мода може бути небезпечною

мода МакКуина
Можливо найнебезпечнішим з усіх аспектів моди є той аспект, який диктує дуже вразливим молодим людям свої правила. Так наприклад, дівчата, які мають незначні проблеми із зайвою вагою, страждають від нав'язливої ідеї схуднути, щоб бути схожими на моделей з обкладинки. Деякі страждають через те, що вони не відповідають стандартам моди.

Якщо Ви не дотримуватимесь сучасні закони моди в стилі, так само як в масі тіла, то Вас, найвірогідніше, розцінюватимуть як ізгоя суспільства. Якщо Ви дозволяєте собі носити білі шкарпетки із строгими брюками або ходити по магазинах у Вашому улюбленому халаті, то ті, що оточують можуть подумати, що Ви трохи з'їхали з глузду, оскільки вважається, що лише божевільна людина мріяла б про те, щоб бути настільки немодним.

Один лякаючий аспект для юних дівчат: стиль одягу примушує їх виглядати набагато старше за свій справжній вік. Додайте до цього спосіб нанесення макіяжу (це максимальне використання всієї декоративної косметики), і цілком можна отримати бомбу сповільненої дії в своїх руках.

Ще один небезпечний аспект моди — розмір моделей. Кожна жінка постійно прагне порівняти власну фігуру з анорексичеськимі, дуже худими тілами моделей, які ходять по подіуму. "Бути худою" — дивна схильність. Моделі 1930-х, 40-х і 50-х років були жінками, в яких були добре видні вигини тіла. Лише у 1960-х модна промисловість прийняла небезпечний обірт у формуванні нового напряму, коли «бути худим» означало «бути модним». Сильний вплив індустрії моди на формування поняття краси був небезпечним вна протязі принаймні половини століття. Цей дивний вплив примусової тактики голодування на жінок дійсно небезпечний. І це не просто небезпечно для фізичного здоров'я жінки в першу чергу (що теж важливо); таке голодування наносить шкоду її психічному здоров'ю. Мода, розроблена для моделей, груди яких ніколи не збільшаться, в яких порушився або взагалі пропав менструальний цикл із-за надмірноко сидіння на дієті, є простим віддзеркаленням для тих з нас, хто безперервно аналізує всі частини свого тіла, які не є ідеалом цієї хворої ідеї "прекрасного".

Оскільки велика частина світу буквально голодує, то найбільша іронія тут в тому, що наші дочки, друзі, матері, бабусі так само безпосередньо ведуться на віру, що єдина прийнятна форма «краси» повинна виглядати наполовину мертвою від браку їжі, і ніколи не розвинутися в нормальну жінку. Жінки управляють модною промисловістю? Це - турбуюча думка, щоб уявити те, що було позаду минулих 50 років "Високої Моди". На щастя, робляться певні кроки, хоча і повільно, щоб допомогти протидіяти зіпсованому поняттю людей відносно того, що ж насправді є дійсно «модним». Нещодавно моделям, які були занадто худими, не дозволили виходити на подіум Іспанії; мило однієї відомої марки зробило велику рекламну кампанію, щоб наголосити на тому, що жінки різного віку, розмірів і кольорів шкіри є красивими. Мода стає небезпечною, коли це смертельно. Тому щиро хочеться сподіватися, що жінки навчаться приймати і любити своє тіло таким, яким їх наділила природа.
Автор: Юлія Марченко


коментарі

 
Гость | 05.08.09 10:07

Не стоит быть бездумным последователем моды, опасно для жизни.

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua