MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook

статті

Останній образ, стиль і колір наповнюють обкладинки журналів, полиці магазинів, тіла знаменитостей і зірок телебачення і, поза сумнівом, можуть залучити у все це багатьох з нас. Але доки більшість з нас в змозі легко підхоплювати цей безперервний цикл, переповнений величним мотлохом, залишається питання: як з'являються тенденції? Хто це вирішує? Чому це працює?
Коментарі: 2
 
звезды
Ви з нетерпінням включаєте телевізор, щоб споглядати подію року... ну, добре, принаймні, тижня... Церемонію вручення «Оскар». Які фільми номіновані? Не знаєте?
Коментарі: 3
 
Прийшов час визначити користь і шкоду, позитивні і негативні моменти в дієтах знаменитостей за період 2008 року. Увінчуючи чудовий сприятливий поворот на 2008 рік, Брітні Спірс перейшла від гіршої в списках дієти знаменитостей 2007 року до кращої в списку дієт цього року, доводячи, що Ви і є те, що Ви їсте.
Коментарі: 2
 
Як це часто буває, кольори розвиваються і міняються від сезону до сезону, і весна 2009 не є виключенням. Синій колір, фаворит цього сезону, беручи за основу стійкий, класичний, весняний тон до нього додаються нові елементи, завдяки чому він набуває нового іскристого вигляду. Його можна комбінувати з будь-яким кольором, і Ви отримаєте багато інтригуючих весняних комбінацій.
Коментарі: 1
 
Експериментуйте з різними комбінаціями одягу, не бійтеся додавати деталі, які підкреслять саме Вашу індивідуальність. Кольори створюють моду і встановлюють тенденції для завтрашнього дня.
Коментарі: 1
 
гардероб модницы
Проектувальник жіночого брючного костюма Andre Courreges був одним з перших дизайнерів, який одягнув жінок в штани, хоча він відомий і тим, що придумав міні-спідниці і популярні черевики сталевого кольору в його проектах космічної ери.
Коментарі: 15
 
парфюм
Аромати дизайнерів зараз просто викликають захоплення величезними різновидами ароматів, з різними стилями дня і ночі, літа й зими.
Коментарі: 3
 
жіноча сумка
Вибір модної сумочки, що відповідає типу вашої фігури й обраному одягу, і разом з тим досить місткої, - завдання непросте і цікава. Адже, окрім засобу для транспортування усіх життєво важливих речей, сумка є ще й важливим модним доповненням Вашого образу.
Коментарі: 9
 
Як правильно підібрати свій стиль? Що краще вдягнути на вечірку або в офіс? Спробуємо у цьому розібратися.
Коментарі: 9
 
Ще підлітком він виявляв пристрасть до моди і малювання, годинами зображуючи жінок в костюмах і платтях. Натхненний зухвалим і невигадливим стилем міської молоді, Кляйн організував власну компанію в 1968 році.
Коментарі: 1
 
назад | 11-20 | 21 | вперед
показувати по  
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua