MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook

статті

Модні прикраси для волосся

модные украшения
Аксесуари для волосся - універсальні і можуть використовуватися для будь-якого випадку. Існував міф, що лише жінки з довгим волоссям можуть їх носити. Міф був розвіяний: згідно з недавнім опитуванням серед жінок, які використовують аксесуари для волосся, було виявлено, що коефіцієнт жінок з коротким волоссям, які носять шпильки, значно перевищив кількість жінок з довгим волоссям. Прикраси для волосся доступні різних форм, кольорів і розмірів, і прийдуться до смаку будь-якій жінці. Ось основні з них:

Резинки для волосся — одні з найпопулярніших аксесуарів для волосся, що використовуються жінками. Резинка — це мереживна стрічка, зроблена з тканини, з еластичною тисьмою. Резинки є в багатьох розмірах і кольорах, від яскравих до пастельних тонів. Вони використовуються, щоб тримати не лише хвіст, але і косу. Резинки можуть бути різних стилів: починаючи з простої еластичної резинки, резинки з різними металевими вставками, закінчуючи резинками ручної роботи за індивідуальним замовленням. Вони можуть бути розшиті бісером або мати надрукований малюнок. Вони делікатні до волосся, і зручні у застосуванні. Резинки ідеальні для жінок, яким потрібно швидко зв'язати або закріпити волосся.

Заколки для волосся — мають клацаючі затискачі і використовуються, щоб тримати зачіску або її частину. Також можуть використовуватися, щоб урізноманітнити дуже просту зачіску. Шпильки можуть бути зроблені з металу, пластмаси, дерева. Вони надзвичайно популярні у використанні, тому що легкі, і доступні в різних розмірах і формах.

Обручі носять довкола голови і вони призначені для того, щоб притримувати неслухняне волосся, або щоб волосся не спадало на обличчя. Обручі бувають різної ширини, розмірів, кольорів. Вони можуть бути простими (зробленими з тканини), або ж прикрашені намистинками або обшиті тісьмою. В основному вони зроблені з еластичного матеріалу, металу або пластмаси і дуже акуратно виглядають на голові. Існують обручі на різні випадки (від офіційних прийомів до походу на пляж). Коли справа доходить до вибору обруча, жінки просто можуть розгубитися від широкого асортименту!

Булавки (шпильки) для волосся — зручне маленьке приладдя, яке використовується, щоб тримати волосся разом або для художнього, стильного оздоблення зачіски. Вони виготовлені з металу, у формі довгої «U». Шпильки зазвичай бувають природних відтінків (чорного, коричневого), щоб зливатися з кольором волосся, і підсилити загальний вигляд зачіски, не будучи при цьому поміченими. Існують шпильки, прикрашені додатковими камінчиками, квітами, але вони призначені для більш особливих випадків.

Палички для волосся - делікатні аксесуари, які допоможуть Вам закріпити волосся у французький пучок. Вони можуть бути зроблені з металу або з дерева. Їх тонкий конусоподібний кінчик потрібен для того, щоб ним можна було легко зафіксувати зачіску. Варіантів оформлення іншого кінчика безліч — це можуть бути намистини, перли, ланцюжки і так далі

Краби для волосся використовуються, щоб зібрати волосся до купи, та ідеальні для зачісок, які потребують скручування волосся. В них є декілька зубчиків, які розтискаються при фіксуванні волосся. Вони бувають в багатьох розмірах, і стилях — від повсякденного і спортивного, до формального і гламурного.
Автор: Юлія Марченко


коментарі

 
Катя | 10.07.09 13:05

А я закалываю и очень часто, особенно летом потому что жарко.

Гость | 10.07.09 13:03

У меня вообще длинные волосы, но я люблю ходить с распущенными и не закалывть ничем, правда бывает что хочется заколку заколоть, но это быстро проходит.

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua