MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook

статті

У тренді: піжамний стиль

Піжамний костюм
Модний тренд цього сезону — піжамний костюм — прийшов до нас із дев'яностих. Це чудовий варіант для тих, кому набридла офіційна стриманість і пихатість. Піжамний костюм — суперечливе творіння сучасної моди. В ньому поєднуються і нотки офіційного стилю, і класична зручна піжама.

Піжама Атласна піжама

Піжамний костюм — винахід княгині Ірен Голициної, яка після Жовтневої революції переїхала жити в Італію, відкривши свій власний модний салон. У 1960 році княгиня викликала справжній фурор, показавши колекцію брючних шовкових костюмів. Такий тип одягу отримав свою власну назву «palazzo pajama» або піжама для палацу.

Комплект одягу складався з шовкової блузи і вузьких шовкових штанів. Такий костюм доповнювали маленькі яскраві капці. Але модний світ не надто привітно сприйняв передовий на той час тренд: піжамний костюм зважилися вдягнути тільки Одрі Хепберн і Діана Вріланд.

Хилфигер Піжама Хілфігер

Піжамний одяг знову став популярним у середині 90-х, коли Джанні Версаче показав нову колекцію, що нагадувала швидше домашній одяг, а не речі для модних показів. Тоді-то піжамний костюм «мігрував» з модних подіумів у повсякденне життя.

Кашарель піжамний костюм Піжамна мода

Дольче і Габбана в 2009 році також випустили свою колекцію одягу, що представляє собою класичну піжаму. По суті, всі речі з колекції є традиційними англійськими піжамами з шовку, стилізованими для модного показу. Сьогодні піжамний костюм знову в тренді.

Спортмакс Van Noten піжамний стиль

Цей стиль відрізняється використанням легких тканин і просторим фасоном. Як правило, піжамні костюми — це брюки, спідниці, блузки та сорочки, пошиті з атласу й шовку. Палітра кольорів — найрізноманітніша, починаючи від спокійних приглушених тонів і завершуючи яскравими строкатими відтінками.

Чому піжамні костюми знову стали популярними? Та тому що з великого розмаїття модних трендів піжамний костюм — це рідкісний приклад дійсно зручного, комфортного і практичного одягу. А як думаєте ви — чи варто одягати костюми, що нагадують піжами, куди-небудь ще, окрім власного ліжка?


коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua