MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
статті

статті

Нарощування вій — шкода або користь?

нарощування вій
Дуже популярна нині процедура нарощування вій викликає багато питань. Головне з них — наскільки це шкідливо і безпечно? Бажання гарно виглядати нікого не зупиняє, але все-таки краще знати відразу про можливі наслідки. Давайте разом це з'ясуємо.

Існує два методи нарощування вій — пучковий і поштучний. Перший спосіб — до натуральних вій приклеюються невеликі пучки штучних вій. Вони можуть бути різної довжини, кольору або ж прикрашені стразами і камінцями. Така процедура робиться дуже швидко, але і триматися пучки будуть недовго. При першому ж випадінні потрібна буде термінова корекція.

Більш універсальний метод — поштучний, оскільки забезпечує тривалий результат протягом 3 тижнів, тільки потім потрібна буде корекція. Така процедура досить трудомістка — майстер приклеює до кожної вії штучну волосинку. При будь-якому виді нарощування використовується чорний або прозорий клей, перший вид забезпечує додатковий ефект підводки. Але тут все залежить тільки від уподобань клієнта.

нарощування вій

Про користь
Величезний плюс полягає в тому, що зникне необхідність користуватися тушшю, а при попаданні води не потрібно буде турбуватися про фарбу, яка розтеклася по всьому обличчю. Після нарощування вії стають виразними, глибокого чорного кольору, підкручені, що додає краси і вдумливості погляду. Крім того, така процедура дозволяє візуально коректувати форму і розріз очей. Наприклад, тим, у кого очі круглі, можна їх візуально видовжити. Звичайно, такі косметичні процедури будуть подобатися багатьом. Варто враховувати ще те, що це дуже легка можливість вразити всіх. Головне — компетентний майстер.

види нарощування вій

Про шкоду
Особливих медичних протипоказань до цієї процедури не існує. Дуже складно конкретно розповісти про шкоду, оскільки все залежить від індивідуальної переносимості. У деяких випадках можуть виникнути алергічні реакції на штучний матеріал і клей. Крім того, нарощені вії не переносять жирні креми, лосьйони, молочко для зняття макіяжу. Якщо користуватися такою косметикою, вони можуть у будь-який момент просто відпасти. Емоційним особам доведеться утриматися від сліз, також не можна терти очі. Протипоказаний сон на животі, тому що вранці вії будуть виглядати як зламані крила.

дівчина з розкішними віями

Якщо Ви носите контактні лінзи, тоді потрібно буде з ними попрощатися. Коли Ви будете постійно знімати і надягати лінзи, вії будуть просто відлітати. Не дуже показано робити нарощування при ослаблених і дуже тонких віях, оскільки штучні не будуть тримаються. Якщо Ви часто страждаєте на захворювання очей, наприклад, на кон'юнктивіт, краще уникнути процедури, щоб надалі не було проблем з очима. Як бачимо, особливих протипоказань до цієї процедури немає. Якщо дотримуватися простих правил, можна буде підкорити своїм поглядом будь-якого чоловіка.

вії
Автор: Ольга Таран


коментарі

 
Anka | JavaScript повинен бути включений | 29.08.12 13:24

Ничего подобного насчет контактных линз,если аккуратно одевать и снимать линзы все ресницы будут на месте :)

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua