MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
огляди

статті

статті

Наука дарувати подарунки

Наука дарувати подарунки
Виявляється, дарування подарунків — ціла наука. Століттями формувалися умови як дарувати, коли дарувати, що робити і як. Є правила, які потрібно пам'ятати і дотримуватися при врученні подарунку.

Почнемо із самого початку. Ви переступили поріг. Ви — в гостях... Не можна вручати подарунок у передпокої. Необхідно зняти верхній одяг, привести себе в порядок і у святковій кімнаті, де накритий стіл і збираються гості, вручити подарунок. Обов'язково в оригінальній упаковці, з посмішкою і найтеплішими словами.

Деякі поради, які будуть корисними:

А от ЯКЩО ВАМ ВРУЧИЛИ ПОДАРУНОК, як вчинити? Одразу ж розвернути або відкласти убік? Подарунок слід одразу ж розвернути, подякувати, висловити захоплення, відзначити добрі наміри того, що дарує.

Цікаво, у яких випадках допускаються ПОДАРУНКИ ГРОШИМА? — На весілля або дуже близьким людям.

Як краще вручати ГРОШОВИЙ ПОДАРУНОК? — Краще всього у незаклеєноу конверті.

Чи прийнято дарувати подарунки на ОФІЦІЙНИХ ПРИЙОМАХ? — Взагалі то ні. Виняток становлять випадки, коли товариш по службі іде на пенсію або переїжджає в інше місто (країну).

Які подарунки допускаються між ПРЕДСТАВНИКАМИ ФІРМ? — Подарунки не мають бути дуже дорогими, такими, що зобов'язують до чогось, вітається наявність національного колориту, наприклад, українські сувеніри, вироби народних промислів.

<Коли дарують книгу, ЧИ ТРЕБА ЇЇ ПІДПИСУВАТИ? — Єдиний випадок, коли можна подписати, якщо ВИ — АВТОР. У решті випадків поздоровлення і побажання пишуться на листівці.

Подарунок має бути бездоганно ЗАПАКОВАНИЙ. Це створить гарне перше враження про нього, про Ваше ставлення і смак.

Які ПОДАРУНКИ ДОРЕЧНІ завжди? Ви не помилитеся, якщо це будуть квіти, солодощі, фрукти, книги, вино, письмове приладдя, духи, вироби зі скла, кришталю, срібла, шкіри, кераміка, металеві вироби (свічники, чеканка, вази, брошки та ін.). З коштовніших дарунків можна назвати твори образотворчого мистецтва, унікальні видання книг.

Що подарувати людині, у якої «ВСЕ Є»? Насправді варіантів існує безліч. Наприклад, квіти, коробку дорогих цукерок відомої фабрики (вагових цукерок ніколи не дарували), коньяк, шампанське, набір марочних вин. Врахуйте, що пляшку без фірмової упаковки дарувати не прийнято. Нагадаємо також, що не слід дарувати міцні напої пані.

Які подарунки дарувати НЕПРИСТОЙНО? Непристойним вважається підносити міцні напої слабкій статі.
Не дарують ікони.
Нікому і ніколи не даруйте годинники, дзеркала, ножі. На заході і на сході робити такі дарунки вважається поганою прикметою.
Не даруйте своїх фотографій, якщо Вас про це не просили.
Не розумно дарувати тварин.
Чи варто дарувати живі рослини — спірне запитання.

Який хороший подарунок близьким людям? Хороші подарунки — особисті речі: краватка, сорочка, ремінь, дамська сумочка, білизна, губна помада і так далі.

Які подарунки доречні в ДІЛОВОМУ ЖИТТІ? Це може бути фотоальбом, довідники, словники, посібники, барвистий календар, канцелярське приладдя високого класу, гравюра у рамці, декоративна або столова ваза, кавова чашка, шарф та ін.

Коли можна ВІДМОВИТИСЯ ВІД ПОДАРУНКУ? — Відмовитися від подарунку можна лише у тому випадку, коли прийняти його непристойно або коли подарунок настільки коштовний, що змушує відчувати себе зобов'язаним. При відмові слід підкреслити вдячність за увагу і час, витрачений на вибір дарунку, і ясно мотивувати свою відмову. Щонайменше дивно виглядає той, хто після своєї словесної відмови прийняти дарунок, не дивлячись на свою позицію і принципи, все ж його приймає. Відмовляються від дарунку ввічливо і непохитно. Важливо не зіпсувати стосунки з тим, хто дарує.

Чи можно дарувати ОДНУ КВІТКУ? — Звичайно, можна. Нобелівський лауреат Ясунарі Кавабата писав: «Одна квітка краще, ніж сто, передає пишність квітки».

Чи можно дарувати КВІТИ У ГОРЩИКУ? — Існує багато суперечок з приводу цього. Дехто вважає це поганим тоном. Хтось бачить у цьому погану прикмету. «А раптом вони пов'януть?» Але ці побоювання марні! Дарувати квіти в горщиках можна, якщо Вам точно відомо, що адресат їх дуже любить і не проти отримати їх у подарунок. Потурбуйтеся дізнатись, якому сорту квітів він надає перевагу, і тоді Ви не помилитеся. Разом із квітами в горщиках можна піднести довідник з квітникарства.
Стосовно квітів справедливе твердження: бажання господаря — важливіше, ніж традиційні правила. Якщо хтось обожнює все екзотичне, гостю дозволено прийти з фікусом у горщику.

Чи можна дарувати КВІТИ ЧОЛОВІКОВІ? — Зазвичай квіти чоловікові не дарують. Виняток становлять ювілеї.

Як дарувати квіти? Краще коли ЗАГОРНУТІ ЧИ НІ? — Якщо, прийшовши в гості, або на торжество, Ви вручаєте квіти у передпокої, можна передати їх в упаковці. А от якщо вже Ви з квітами заходите до кімнати, то зніміть папір і піднесіть букет без нього. Проте, говорити про упаковку можна лише тоді, коли вона естетична і гармоніює із самим букетом. Не забудьте, що подають букет квітами вгору, а не навпаки.

Як ПОЄДНУВАТИ КВІТИ в букеті? Сучасні флористи допускають поєднання практично будь-яких квітів в одному букеті. Довірте створення букету флористові.

Які квіти НЕ СЛІД ПРИНОСИТИ В ЛІКАРНЮ? Квіти з різким запахом і пилком, що обсипається.

Коли ПРИЙНЯТО РОЗСИЛАТИ ЗАПРОШЕННЯ НА ВЕСІЛЛЯ? За 2-3 тижні до святкової події. Якщо запрошений проживає в іншому місті, то за 1-1,5 місяці, залежно від віддаленості міста.

Кого зазвичай слід запрошувати ОСОБИСТО? Особисто запрошують найбільш шанованих і літніх гостей. Якщо є можливість, то краще за все запросити особисто.

Як краще вчинити тому, хто ОТРИМАВ ЗАПРОШЕННЯ НА ВЕСІЛЛЯ, АЛЕ ПРИЙТИ АБО ПРИЇХАТИ НЕ МОЖЕ? Він повинен надіслати вітальну телеграму на нове прізвище наречених. У телеграмі (листівці) намагайтеся уникнути «штампованих фраз», краще висловіть поздоровлення тепло і щиро.

Чи можно поздоровляти ПО ТЕЛЕФОНУ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ? Зазвичай прийнято поздоровляти письмово, але від цього правила можливо відступити.
Автор: Поліна Резніченко


коментарі

 
Гость | 20.02.13 23:47

дайте мне твет

larisa | JavaScript повинен бути включений | 20.02.13 23:46

мне подарили подсвечники что это значит

Олежик | JavaScript повинен бути включений | 29.08.11 19:12

Очень спорная статья!!! "Неприличным считается преподносить крепкие напитки слабому полу" - а если девушка,женщина ценитель хороших вин! "Не разумно дарить животных" - а если человек коллекционирует,разводит племенных лошадей. "Не дарят иконы" - Дарить икону можно всем, не обязательно только глубоко верующим или православным людям.Иконы дарят близким и родним людям, родственикам, друзьям, хорошим знакомым, партнерам по работе и бизнесу, политическим деятелям.Икону в подарок заказывают к юбилею, дню ангела и рождения. Часто иконы святых заказывают в иконописной мастерской крестные или родители ребенка в подарок ко дню крещения.Если дарить ее с настоящей любовью, то она будет защищать и оберегать этого человека.Икона в подарок всегда считалась знаком уважения и пожеланием счастья тому, кому ее вручали. Их дарили, как правило, на большие праздники и на юбилеи, но всегда было можно подарить икону близкому человеку просто от души. "Святая икона – это Святыня, и вместе с ней входит в дом Божие благословение дому сему и живущим в нем. Так что более достойного подарка и придумать трудно. Но следует делать это разборчиво, чтобы наше благое намерение не привело к нарушению заповеди Спасителя: «Не давайте святыни псам и не бросайте жемчуга вашего перед свиньями, чтобы они не попрали его ногами своими и, обратившись, не растерзали вас» (Мф. 7, 6). По толкованию блж. Феофилакта Болгарского: «Псы» - это неверные, а «свиньи» - это те, кто хотя и верует, но, тем не менее, ведет грязную жизнь». Следовательно, святые иконы нужно приносить в дар тем, что этот дар почитает Святыней." Так что дарить можно ,практически, все! Главное от души и с умом!!!

я | JavaScript повинен бути включений | 24.03.11 23:44

очень познавательно. спасибо!

Лиля | 25.11.09 12:53

Скоро Новый год и тема подарков очень даже кстати.

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua