MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook

статті

Нетворкінг: вчимося налагоджувати правильні контакти!

корисні звязки
Всі чули про теорію шести рукостискань: будь-яка людина може «вийти» на потрібний їй контакт через 6 рукостискань. Іншими словами, ланцюжок із 6 осіб може привести вас до потрібної в певній ситуації людини. Налагодження корисних ділових знайомств і називається нетворкінгом.

Нетворкінг — це вигідна інвестиція в своє майбутнє. Правильні інвестиції дають високий відсоток віддачі. Як грамотно інвестувати в свої знайомства, читаємо далі.

У сьогоднішньому світі зв'язки дійсно вирішують все. І мова йде не про кумівство, а про контакти, корисні в тій чи іншій ситуації.

нетворкинг 2

Комусь хороші зв'язки допомагають знайти нового клієнта, комусь — нову роботу. За статистикою, шанси знайти роботу через свою широку мережу контактів набагато вищі, ніж через родичів або близьких. Близько третини успішних бізнес-леді вважають корисні контакти гарною основою для кар'єрного зростання. Зв'язки дають можливість швидко вирішити певну проблему, отримати пораду або рекомендацію, знайти інформацію, роботу тощо.

Нетворкінг, або налагодження корисних ділових зв'язків, це копітка праця. Є багато книг про те, як правильно заводити корисні й перспективні знайомства. Більшість принципів грунтуються на простих правилах:

1. Налагоджуйте контакти завжди і скрізь. Ви ніколи не знаєте, в якій ситуації вам стане в нагоді те чи інше знайомство.

нетворкинг

2. Не лінуйтеся робити аванси. Навіть найбільш несуттєва послуга новому знайомому може принести хороші дивіденди. Для кар'єри цінними можуть бути абсолютно будь-які знайомства.

3. Користуйтеся соціальними мережами. Але не для того, щоб спілкуватися з друзями зі свого звичного оточення. Соцмережі дають унікальну можливість знайти практично будь-яку людину, з якою ще 10 років тому ви ніколи в житті не зустрілися б. Немає сенсу витрачати час в мережі на спілкування зі своїм звичним оточенням — використовуйте для цього реальні зустрічі. А в соцмережах розширюйте коло корисних професійних знайомств, колег, людей зі схожими інтересами.

соцсети

4. Одне знайомство на місяць. Кожного місяця знайомтеся щонайменше з однією людиною зі своєї професійної сфери діяльності або кола інтересів.

5. Кілька разів на місяць робіть «маленькі послуги» комусь зі свого списку контактів — рекомендуйте людям в LinkedIn, підкидайте цікаву інформацію чи ідею.

6. Правило 10 днів. За однією з теорій, якщо у вас з'явилося нове знайомство, але ви повторно не зв'язувалися з людиною з тих чи інших приводів протягом 10 днів, швидше за все, цей контакт так і залишиться «мертвим».

связирукостискання

7. Не паліть мости. Підтримуйте стосунки з колишніми колегами або партнерами. Цілком можливо, ваші шляхи коли-небудь перетнуться.

8. Користуйтеся візитівками. Іноді візитівка може стати хорошим нагадуванням про знайомство.


коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua