MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
огляди

статті

статті

Незвичайні ідеї для зустрічі Нового 2010 року

Незвичайні ідеї для зустрічі Нового 2010 року
Не потрібно сильно засмучуватися, якщо Ви не встигли купити квиток на новорічну ніч у Парижі, або не забронювали номер в готелі в засніженій Фінляндії... Пам'ятайте стару фразу: «все що не робиться, все на краще». Прихід Нового року можна гідно зустріти і у себе вдома. Головне — трохи фантазії, гарний настрій і креативний підхід до святкування. Адже успіх свята залежить абсолютно не від «веселощів», а від того, які враження у Вас залишаться і чи зможете Ви потім поділитися своїми враженнями з друзями. Отже, Новий рік можна зустріти...

...у ванні. Це найкращий варіант для шалено закоханих, які хочуть провести це свято лише удвох. Щоб передати повну атмосферу свята, можна навішати у ванній кімнаті гірлянд, невеликих ялинкових іграшок. Обов'язковий атрибут такого проведення часу — пелюстки троянд у ванні, аромасвічки, улюблена романтична музика. Якщо Вам дозволяють кошти, можна наповнити ванну шампанським, і тоді веселощі на свято однозначно забезпечені.

новий рік у ванній

...у міліції. Уявіть картину — зустрічаєтеся зі своїми знайомими після новорічних свят, і всі, звичайно ж, починають розпитувати один одного хто, як, де і з ким зустрічав Новий рік. Як же вони здивуються, якщо на питання де Ви зустрічали Новий рік, вони почують відповідь «у міліції...». Заради такої реакції можна багато чим пожертвувати... Щоб дізнатись, що відбувається у новорічну ніч в КПЗ, можна за кілька годин до Нового року поговорити «ласкаво і щиро» зі співробітником міліції, або порушити правила громадського порядку — і Вам гарантована незвичайна обстановка. У відділення міліції Ви можете потрапити і більш мирним способом — прихопивши з собою тортик і кілька пляшок шампанського, можна просто зайти в одне з найближчих відділень. А там обов'язково Ви зустрінете тих, кому просто не пощастило святкувати цей Новий рік у домашній обстановці.

новий рік у міліції

...на даху. Ви зможете відчути всю філософську важливість моменту, стоячи на даху будинку або оглядовому майданчику, думаючи про те, як швидко один за іншим мчаться роки. Можна підвести для себе підсумки року, що закінчується, подумати про те, чого б хотілося досягти у році, що настає.

Для зустрічі такого Нового року цілком підійде балкон або дах власного будинку. На даху можна просто попити шампанського, але якщо докласти трохи зусиль і продумати все заздалегідь, то можна навіть накрити стіл, поставити маленьку ялиночку.

Нічне сяюче місто, вибухи фейєрверків налаштують Ваші відчуття на витончене сприйняття свята... У світ входить Новий рік... нічні зірки над головою шепотітимуть про щось вічне і неземне... і лише на Землі, в задушливих переповнених ресторанах, люди втрачають свій дорогоцінний час...

люди на даху

...у костюмі Адама і Єви. Якщо Бог не обділив Вас розкутістю, Ви не соромитесь своєї оголеності, то цей варіант якраз для Вас. Звичайно, одному буде нудно, тому запросіть ще декількох своїх друзів, які не соромляться наготи і вперед... Це може бути схоже на здійснення еротичного сну наяву. Повна відсутність одягу не повинна перешкодити Вам зустрічати Новий рік так, як це робить більшість людей країни.

Дивіться телевізор, спілкуйтеся, танцюйте. Якщо хтось з друзів і дозволить зробити комусь двозначне зауваження, той відразу ж отримує штраф (який саме вже можете придумати самі — на що вистачить фантазії). Звичайно, не потрібно допускати, щоб новорічна вечірка переросла в оргію, оскільки пропустите і Новий рік. А стара прикмета незмінно свідчить — як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш.

новий рік у костюмі адама і єви

...просто лягти спати. Такий варіант цілком може вважатися найекстремальнішим, за таке, можливо, може колись дадуть навіть Нобелівську премію. Уявіть, як заздритимуть Вам друзі, а як Ви почнете поважати себе після такого вчинку. А Ваші правнуки знатимуть Вас як людини, що проспала Новий рік.

новорічний сон

Звичайно, існують ще різні способи зустрічі Нового року. Виберіть для себе саме те, що підходить Вам по духу, настрою, стану душі. І просто отримуйте задоволення від будь-якого святкування!
Автор: Поліна Резніченко


коментарі

 
Лена | 12.11.09 10:09

На крыше встретить праздник очень даже оригинально, только после нескольких бокалов шампанского может быть опасно

Гость | 11.11.09 10:05

Встретить Новый год в костюме Адама и Евы это уж слишком экстремально, по крайней мере для меня.

Гость | 11.11.09 09:48

...просто лечь спать. Такой вариант может считаться вполне самым экстремальным, за такое, возможно, может когда-то дадут даже Нобелевскую премию. Представьте, как будут завидовать Вам друзья, а как Вы зауважаете себя после такого поступка. А Ваши правнуки будут знать Вас как человека, проспавшего Новый год. Лечь спать, то можна, но вот вопрос заснешь ли??? ведь салюты, шум, празднование это ж всё мешает спать. Уже проводила так Новый Год, и скажу этот способ не лучший. Лучше уж сесть и телик посмотреть.

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua