MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
статті

статті

Новорічні прикмети — вірити чи не вірити?

Новорічні прикмети
У кожного народу є свої глибоко укорінені традиції і прикмети, як потрібно зустрічати те або інше свято. З Новим роком теж пов'язано багато народних прикмет, які інколи здаються пророчими, а якщо і немає, то все одно змушують дещо насторожено ставитися до тієї або іншої речі або ситуації. Отже, спробуємо розібратися, чи слід вірити прикметам?

Як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш. Досить логічна прикмета, тому що ще здавна люди прагнули завершити усі свої справи до Нового року, щоб усі старі проблеми залишити у старому році й увійти в Новий з новими ідеями, силами. Від нового року ми завжди чекаємо чогось незвичайного, чекаємо, що досягнемо більшого, тому і прагнемо до цього в новому році ще більше.

Якщо у когось будуть порожні кишені на Новий рік, то цілком імовірно, що таким «порожнім» буде і весь новий рік. Не можна розглядати цю прикмету як правдиву — адже цілком можливо, що в новому році Ви знайдете роботу або Вам підвищать зарплату, або Ви отримаєте зовсім несподіваний спадок. Вважаєте, що це з області фантастики? Про всяк випадок покладіть у кишеню крупну купюру, а раптом цього разу спрацює?

Якщо на новорічному столі багато усіляких страв, напоїв, то весь рік в сім'ї буде добро і достаток. Цілком логічно: адже якщо Ваш бюджет дозволяє витратити немаленькую суму грошей на усілякі новорічні вишукані страви, то цілком імовірно, що і наступний рік Ви проведете в достатку (відповідно до свого матеріального статусу).

Часто можна почути таку прикмету, що неможна у жодному випадку позичати у когось або комусь гроші перед Новим роком, оскільки потім весь рік в боргах ходити будеш. Цілком імовірно, що тут проявляється справжня народна душа — наша людина віддасть все до копієчки, а потім ходитиме напівголодною, аби лише допомогти людині.

Ще деякі прикмети під Новий рік:
Француженки вважають, що якщо одягнути в Новий рік червону білизну, то це відлякає злих і обачливих чоловіків і навпаки залучить успішних і доброчесних чоловіків.

Намагайтесь не побити нічого з посуду в новорічну ніч — у майбутньому це може стати причиною різних розбратів.

Не можна виносити сміття у новорічний вечір, а також сваритися з близькими людьми, інакше весь рік пройде у сварках. Після нового року перші п'ять днів в будинку підмітати взагалі не можна.

Потрібно обов'язково подзвеніти дрібними грошима в кишенях, коли годинник проб'є 12 — згідно прикмети бог торгівлі Меркурій почує Ваш дзвін, прилетить до Вас і обдарує щастям і благополуччям на весь рік.

Щоб не «потерпати» цілий рік від сум'яття, краще заздалегідь добре продумайте як саме Ви зустрічатимете Новий рік — добре підготуйте інвентар для конкурсів, розділіть ролі, якщо це тематична вечірка, щоб святкування пройшло легко і весело.
Автор: Поліна Резніченко


коментарі

 
Гость | 14.12.09 11:21

приметы это хорошо, это неотъемлемая часть праздника, традиций.

Гость | 11.12.09 13:38

А я верю в приметы, тоже не во все, ведь если верить всему, то и с дома выйти нельзя ни на шаг

Галя | 11.12.09 12:16

не верю в приметы, но все же стараюсь некоторые из них не нарушать.

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua