MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
огляди

статті

статті

Новорічні витрати — відзначаємо свята розумно

 витрати пари перед новим роком
Новорічні свята — це завжди добре, але лише інколи новорічний настрій зникає так само швидко, як і гроші в гаманці. А провиною всьому витрати, без яких це свято ну просто не обходиться.

Згідно з деякими спостереженнями можна зробити висновок, що люди в Новий рік дозволяють собі все, спрацьовує такий стадний принцип — «раз гуляти, так гуляти по повній». В цей час люди якраз і втрачають контроль над своїм матеріальним станом, і коли свята закінчуються, відчувають повну розгубленість — адже гроші скінчилися, а до зарплати ще дуже далеко, і як прожити цей місяць зовсім незрозуміло.

Отже, всі новорічні витрати можна приблизно розділити на 3 категорії — це продукти, подарунки і розваги.

Почнемо з продуктів. Новорічні свята — це чудовий час поласувати вишуканими стравами. Люди прагнуть по максимуму підготувати новорічний стіл, щоб на ньому було не лише олів'є... Тому купуються такі делікатеси, які люди інколи пробують лише раз на рік. А найобразливіше тут те, що після закінчення свят половина з цих продуктів (в кращому разі) просто вирушає у відро для сміття. Чому? Та тому, що наша щедра душа звикла все робити з розмахом, а наш шлунок просто не в силі спожити стільки їжі.

Соціологи не припиняють стверджувати, що причинию того, що людина купує стільки їжі (інколи навіть і непотрібної) є і розумно продумані маркетологами акції в супермаркетах, для яких основна мета, — виманити більше грошей у людей.

Що ж робити у такому випадку? Коли Ви збираєтеся за продуктами в магазин, добре продумайте що саме і скільки Вам потрібно купувати. Пригадайте минулий Новий рік — які блюда були, що залишилося, скільки чоловік було.

Складіть попереднє меню того, що Ви готуватимете, при цьому потрібно врахувати, що свята, як правило, проходять в два етапи — це Новий рік і Різдво. Коли список складений, розділіть продукти за терміном придатності. Так, дещо Ви можете купити заздалегідь, а деякі продукти краще купити вже безпосередньо перед святом (майже всі магазини вже працюють з 2-3 січня, тому з цим проблем не виникне). Починайте готуватися до свята заздалегідь, адже багато магазинів напередодні Нового року значно піднімають ціни на товар.

Коли складаєте меню не потрібно придумувати різні екзотичні страви. Звичайно, людям властиво хвалитися перед друзями і знайомими своєю заможністю, демонструючи шикарний стіл. Але зараз, в час кризи, це вже нікому не потрібно, адже це просто невиправдана розкіш.

Щоб свято вдалося, намагайтеся не переїдати, бережіть своє здоров'я, не зловживайте спиртним.

Подарунки
З дарунками справа йде трохи складніше. Останнім часом в магазинах стали вельми популярними новорічні розпродажі — це може бути і цифрова техніка, і білизна, одяг, книги... Ну все-все, що можна подарувати людині. І ось перед Новим роком люди ніби втрачають розум, вони «кидаються» на ці розпродажі, в надії купити щось по дешевим цінами. Хоча, насправді ніхто не знає, що перед тим, як виставити супер знижку на товар в 40%, продавці накручують стару ціну, тому ми купуємо товар не за дешевою ціною, як він думає, а ще й за значно більшою.

Що ж робити в таких випадках? Було б розумно просто не купувати щось дороге у цей момент, а краще почекати доки спаде такий ажіотаж, і ціни стануть на свої місця. Тому якщо Ви й обираєте подарунок, то намагайтеся купити такий, щоб він був хоч якось корисний людині. Можна дарувати розвиваючі ігри, книги, від яких людина отримає однозначну користь.

І наостанок — про розваги. Наш народ звик бурхливо відзначати Новорічні свята. Усілякі нічні клуби, бари, кафе, ресторани пропонують цікаві пропозиції зустрічі Нового року, але такі свята можуть значно вдарити не лише по кишені, а і по печінці, серцю і решті органів. Звичайно, ніхто не проти розваг, але вони не повинні перетворюватися на двотижневий запій і загул.

Щоб чимось зайняти себе на Новорічні свята, можна зробити наступне: відвідати родичів; можна з'їздити кудись на екскурсію; скласти бізнес-план; проаналізувати минулий рік і подумати, як досягти поставлених цілей наступного року. Нехай цей час принесе Вам користь, і у жодному випадку не шкоду.
Автор: Юлія Марченко


коментарі

 
Гость | 22.12.09 09:12

Действительно, а потом на протяжении нескольких дней выедаешь это всё

Гость | 18.12.09 11:08

никогда не понимала зачем столько наготавливать на Новый год, как будто перед голодовкой

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua