MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
статті

статті

Новий «писк» моди — шовкові вії

шовкові вії
Ні, мова у даному випадку піде не про пластичну хірургію. Ця метаморфоза, яка Вас зробить кращою, абсолютно безболісна і не мається на увазі ніяких кардинальних зммін у фізіології. Мова піде про банальну видозміну звичайних вій. Будь-яка з нас хотіла б мати довгі і пухнасті... Не всім же дано від природи... Але ситуацію сьогодні можна змінити.

Що потрібно зробити для того, щоб вії стали ефектними та унікальними? Що потрібно зробити для того, щоб вони були довгими і пухнастими? Плюс до всього, власниці такої краси було достатньо комфортно? На сьогоднішні технології, які динамічно розвиваються, пропонують новаторство — шовкові вії.

Сама технологія нарощування шовкових вій прийшла до нас з Голівуду, саме в кіно потрібно створювати такі вії, щоб в кадрі вони виглядали пречудово. Це вже не перший випадок, коли голівудські напрацювання приживаються у звичайних людей. Доречно зауважити, що технологія прекрасна. Візуально несправжні вії важко відрізнити від «справжніх». Дискомфорту чужорідного тіла... теж не спостерігається.

Завжди існують питання, що хвилюють при ухваленні рішення. Чи можна те, чи можна це, а чи варто або... які наслідки... Постараємося відповісти на деякі з них.

Який термін шовкових вій?
Прикріплені шовкові вії можна носити приблизно від 2-х тижнів до 3-х місяців. Звичайно, багато що залежатиме від того, скільки часу протримаються природні вії. Є рекомендації, які Вам дозволять використовувати шовкові вії більш тривалий час. Для цього, не слід використовувати рідину для макіяжу, що містить багато жиру, сильно терти очі, а також спати, зариваючись обличчям в подушку. Краса вимагає... деяких поправок ...

Як це робиться?
Зараз є дві технології нарощування: пучкове і повійове. Пучкове робиться швидше і дешевше порівняно з повійовим. Але якість теж різна. Якість нарощування повійового на порядок вища, ніж пучкового.

Що використовується для нарощування? Шовкові вії насправді виробляються не з шовку. Назву вони свою отримали просто за свій блиск. Частенько — це мікроволокно, до складу якого входить якась певна кількість шовку. Сам матеріал не алергічний, так само, як і речовина для фіксації вій. Сучасні матеріали і технології дозволяють навіть створювати вії для найпримхливіших дам. Є вже у природі і кольорові шовкові вії, і вії, що створюють ефект об'ємності, навіть зігнуті вії та інші...

Як проходить сама процедура?
Як це все відбувається? По черзі, з внутрішнього куточка верхньої повіки, дуже педантично приклеюючи кожну вію спеціальною чорною смолою. Приклеюється кожна нова вія до основи природної вії. Загалом, клей, власне, чорна смола, виглядає уже як підводка, тож на далі на туші можна буде економити.

Чи є якась специфіка носіння шовкових вій? Самі вії можна і не фарбувати. Вони будуть прекрасно і навіть з «блиском» виглядати і без косметики зовсім. Вони виглядають прекрасно без будь-якої туші. А туш, як відомо, може провокувати випадання природних вій. Це загрожує зрештою випаданням нарощених.

Про зручності у використанні можна сказати, що з нарощеними віями цілком комфортно, і жодних незручностей у повсякденному житті Ви не відчуєте. Немає обмежень відносно прийняття водних процедур, плавання в басейні, походів до сауни. Природно, при цьому не слід забувати, що часта дія води, а тим більше пари, може скоротити термін служби нарощених вій.
Автор: Ксенія Ісаєва


коментарі

 
Гость | 27.01.10 10:40

А чего мне нравиться, надо ж как-то выделятся.

Гость | 27.11.09 10:48

Прям Мальвинами будем ходить с такими ресницами.

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua