MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook

статті

Ох вже ці прищі...

вугрі
Прищі... Саме слово змушує тремтіти більшість людей! Думка про цих жахливих монстрів, які з'являються на обличчі, шиї, спині та інших місцях, є однією з найбільш жахливих покарань, що може одержати шкіра. Як можна вийти в люди з обличчям, на яке напав цілий вулик бджіл? Як можна пережити той факт, що прищі з'являються на шиї? Або як можна одягти сексуальну маєчку з вирізом на спині, коли шкіра усипана прищами? О, ці огидні червоні плями, які загрожують нашій популярності, впевненості та репутації!

На жаль, для більшості людей прищі - це сувора реальність, з якою вони намагаються боротися іноді протягом довгих-довгих років. Є різні види прищів, такі як білі вугрі, прищі, акне. Існує кілька міфів про те, від чого з'являються прищі, але немає твердих доказів, що кожен з міфів вірний і доведений; люди всі різні, тому в кожного свої причини виникнення такого захворювання шкіри. У деяких людей це пов'язано з проблемами генетики, тому іноді навіть нічим допомогти таким людям. Але все ж таки існують деякі правила, яких слід дотримуватися, щоб уникнути прищів.

Також як і погана гігієна, деякі продукти стають причиною прищів. Якщо вживання жирної або гострої їжі призводить до ще більшого запалення прищів, потрібно у будь-якому разі уникати такої їжі. Часте пиття покращує кровообіг і допомагає зберегти шкіру у хорошому стані. Коли в тілі немає достатньої кількості води, воно намагається зберегти воду, що призводить до процесу зневоднення. У свою чергу, зневоднення чинить тиск на клітини шкіри, які стають причиною заблокованих пор, і як наслідок прищів.

Людям з проблемною шкірою слід терміново позбутися таких поганих звичок, як видавлювання прищів, також ні в якому разі не можна лягати спати з косметикою на обличчі, особливо якщо тональний крем або пудра нанесені на запалені прищі. Хоча регулярне миття обличчя може стати гарною основою для того, щоб позбавитися від прищів, все ж таки не варто занадто захоплюватися чищенням, інакше можуть проявитися небажані результати.

Гарна доза сонячного світла допоможе трохи призупинити процес появи прищів, оскільки вітамін D допомагає захистити організм від інфекції і почати нормальний процес функціонування клітин шкіри. Гормональна нестійкість - також причина спалахів, оскільки надмірно захований гормон андроген стає причиною жирної шкіри та прищів. Стрес і моральні потрясіння також можуть викликати гормональну нестійкість, але все це можна виправити завдяки регулярним тренуванням, оскільки вправи послаблюють напругу.

Прищі - це те, що ми повинні прийняти як частину нашого життя, подобається нам це чи ні. Здається, щастить тим людям, які мають чисту красиву шкіру і ніколи не будуть турбуватися з приводу прищів або мучити себе питанням, який гель для догляду за шкірою обличчя обрати. Але що стосується решти людей, яких торкнулася ця проблема, хочеться сказати, що життя триває, і головна мета на сьогодні - вміло боротися прищів.
Автор: Юлія Марченко


коментарі

 
гость | JavaScript повинен бути включений | 30.07.15 19:36

на лице более менее почистила стала есть помидоры много пью даже похудела но спина было вроде лутше но сегодня ужастики заметела а вообще календула и салициловая кислота помагают а еще маски из соды и кстати нервы тоже ето дают так что удачи

Мася | 15.03.10 10:31

Главное их не трогать, ну и конечно же ухаживать за кожей лица.

Гость | 28.08.09 13:29

Главное просто следить за сврей кожей и подбирать правильный уход

царь | 20.08.09 14:20

товарищи главное прыщи не трогать грязными руками и не выдавливать и все будет гуд потому что есть такие индивидумы которые прыщи давят лапают а потом говорят я вот клерасилом и тем и другим и ничего не помогает и не поможет а вообще есть такие врачи дерматологи называются если всерьез решили здоровьем заняться то идите они увидят дело в коже или в печени, отправят к нужному врачу

Лулу | 20.08.09 09:10

прыщи ан лице могут также говорить о зашлакованости организма.. для это надо заняться читской кишечника, печени, почек ... и результат будет на лицо

riannar | 17.08.09 17:30

прыщи на лице-отражение состояния внутри организма,все нарушения на лице

Гость | 17.08.09 09:11

тьфу тьфу тьфу, проблем с прыщами никогда не было

Гость | 15.08.09 23:08

Ну должен же быть хоть кокой нибудь более-менее эффективный метод борьбы с этим "наказанием"!?!

Гость | 14.08.09 16:59

вообщем, получается чтобы не было прыщей, коже надо держать в лабораторный условиях и без малейших волнений

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua