MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
статті

статті

Ох вже ці прищі...

вугрі
Прищі... Саме слово змушує тремтіти більшість людей! Думка про цих жахливих монстрів, які з'являються на обличчі, шиї, спині та інших місцях, є однією з найбільш жахливих покарань, що може одержати шкіра. Як можна вийти в люди з обличчям, на яке напав цілий вулик бджіл? Як можна пережити той факт, що прищі з'являються на шиї? Або як можна одягти сексуальну маєчку з вирізом на спині, коли шкіра усипана прищами? О, ці огидні червоні плями, які загрожують нашій популярності, впевненості та репутації!

На жаль, для більшості людей прищі - це сувора реальність, з якою вони намагаються боротися іноді протягом довгих-довгих років. Є різні види прищів, такі як білі вугрі, прищі, акне. Існує кілька міфів про те, від чого з'являються прищі, але немає твердих доказів, що кожен з міфів вірний і доведений; люди всі різні, тому в кожного свої причини виникнення такого захворювання шкіри. У деяких людей це пов'язано з проблемами генетики, тому іноді навіть нічим допомогти таким людям. Але все ж таки існують деякі правила, яких слід дотримуватися, щоб уникнути прищів.

Також як і погана гігієна, деякі продукти стають причиною прищів. Якщо вживання жирної або гострої їжі призводить до ще більшого запалення прищів, потрібно у будь-якому разі уникати такої їжі. Часте пиття покращує кровообіг і допомагає зберегти шкіру у хорошому стані. Коли в тілі немає достатньої кількості води, воно намагається зберегти воду, що призводить до процесу зневоднення. У свою чергу, зневоднення чинить тиск на клітини шкіри, які стають причиною заблокованих пор, і як наслідок прищів.

Людям з проблемною шкірою слід терміново позбутися таких поганих звичок, як видавлювання прищів, також ні в якому разі не можна лягати спати з косметикою на обличчі, особливо якщо тональний крем або пудра нанесені на запалені прищі. Хоча регулярне миття обличчя може стати гарною основою для того, щоб позбавитися від прищів, все ж таки не варто занадто захоплюватися чищенням, інакше можуть проявитися небажані результати.

Гарна доза сонячного світла допоможе трохи призупинити процес появи прищів, оскільки вітамін D допомагає захистити організм від інфекції і почати нормальний процес функціонування клітин шкіри. Гормональна нестійкість - також причина спалахів, оскільки надмірно захований гормон андроген стає причиною жирної шкіри та прищів. Стрес і моральні потрясіння також можуть викликати гормональну нестійкість, але все це можна виправити завдяки регулярним тренуванням, оскільки вправи послаблюють напругу.

Прищі - це те, що ми повинні прийняти як частину нашого життя, подобається нам це чи ні. Здається, щастить тим людям, які мають чисту красиву шкіру і ніколи не будуть турбуватися з приводу прищів або мучити себе питанням, який гель для догляду за шкірою обличчя обрати. Але що стосується решти людей, яких торкнулася ця проблема, хочеться сказати, що життя триває, і головна мета на сьогодні - вміло боротися прищів.
Автор: Юлія Марченко


коментарі

 
гость | JavaScript повинен бути включений | 30.07.15 19:36

на лице более менее почистила стала есть помидоры много пью даже похудела но спина было вроде лутше но сегодня ужастики заметела а вообще календула и салициловая кислота помагают а еще маски из соды и кстати нервы тоже ето дают так что удачи

Мася | 15.03.10 10:31

Главное их не трогать, ну и конечно же ухаживать за кожей лица.

Гость | 28.08.09 13:29

Главное просто следить за сврей кожей и подбирать правильный уход

царь | 20.08.09 14:20

товарищи главное прыщи не трогать грязными руками и не выдавливать и все будет гуд потому что есть такие индивидумы которые прыщи давят лапают а потом говорят я вот клерасилом и тем и другим и ничего не помогает и не поможет а вообще есть такие врачи дерматологи называются если всерьез решили здоровьем заняться то идите они увидят дело в коже или в печени, отправят к нужному врачу

Лулу | 20.08.09 09:10

прыщи ан лице могут также говорить о зашлакованости организма.. для это надо заняться читской кишечника, печени, почек ... и результат будет на лицо

riannar | 17.08.09 17:30

прыщи на лице-отражение состояния внутри организма,все нарушения на лице

Гость | 17.08.09 09:11

тьфу тьфу тьфу, проблем с прыщами никогда не было

Гость | 15.08.09 23:08

Ну должен же быть хоть кокой нибудь более-менее эффективный метод борьбы с этим "наказанием"!?!

Гость | 14.08.09 16:59

вообщем, получается чтобы не было прыщей, коже надо держать в лабораторный условиях и без малейших волнений

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua