MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
статті

статті

Основні фактори ризику другого шлюбу

другий шлюб
Як стверджує статистика, більшість людей після невдалого першого шлюбу наважуються на другий. У такому випадку проблеми вже істотно відрізняються від тих, які іноді виникають у молодят у перший в їх житті медовий місяць. Ми розглянемо один з найпопулярніших випадків, коли жінка другий раз виходить заміж, маючи вже як мінімум одну дитину. Які ж заходи потрібно вжити, щоб ужитися всім разом під одним дахом?

Чоловіки взагалі бояться відповідальності, тому не чекайте, що з перших хвилин він шалено полюбить Вашого малюка, а Ваше чадо вже на другий день буде називати його татком. Психологи стверджують, що чоловіки в більшості випадків вважають, що чужі діти — це велика перешкода для щасливої родини. Тому на початку відносини побачення таких пар проходять за стандартним сценарієм — жінка залишає дитину бабусі чи з нянею, і біжить на побачення до коханого. Дуже рідко трапляються спільні прогулянки в парку з дитиною. Але все відносно змінюється, коли закохані вирішують жити разом. Особливо складно на початку тим чоловікам, у яких ще немає своїх дітей і вони не знають, як правильно вести себе з дітьми. Тепер чоловіку потрібно врахувати, що інтимна близькість з коханою може бути тільки тоді, коли малюк засне, і що весь інший час він буде бігати по квартирі, суючи свого носа у розмови дорослих.

Чоловік тепер повинен трохи змінити свої звички, але жінці краще не втручатися в це і не вводити його в оману. Тепер чоловікові не можна залишати свої речі дезавгодно, адже тоді не варто дивуватися й ображатися, якщо в щоденнику з'являтися смішні пики, а улюблені шкіряні рукавички стануть одежиною для великого плюшевого ведмедика. Дитині складно буде для початку зрозуміти, що є в будинку такі речі, які категорично не можна чіпати. Адже раніше йому було дозволено чіпати усі (ну за винятком деяких речей, які мама або просто ховала подалі, або навіть він їх і брав, то прощала). І якою б сильною не була любов «чужого дядька» до мами, йому буде складно звикнути до такого втручання в особисте життя, особливо якщо за спиною великий досвід холостяцького життя. Тепер перед тим, як обійняти кохану в присутності дитини, чоловіку доведеться подумати, адже відреагувати малюк може по-різному — це можуть бути й істеричні крики ревнощів або ж проявиться бажання спробувати і самому втиснутися в ці обійми.

Невелика порада для жінок — не варто приховувати від майбутнього вітчима всі ці подробиці. Але часто трапляється й так, що складно пояснити все це словами. Тому жінки надають перевагу дотримуватися такої лінії поведінки: спочатку новий «дядько» в маминому житті — просто хороший друг, але в один момент він різко переходить з категорії друзів у категорію «потенційний татко», який чомусь тепер живе разом з мамою. У жінок просто існує такий стереотип, що така лінія поведінки буде самою оптимальною і щадливою для дитини. Але як виявляється, вони сильно помиляються...

Для того, щоб поява чужого дядька в будинку не викликала у дитини бурю обурення і подиву, краще підготувати її до цього заздалегідь і влаштувати такий собі тест-драйв. Для цього можна влаштовувати час від часу загальні прогулянки або уїк-енди на природі, спільну відпустку на море або на дачі. Головне, щоб Ви були всі разом на одній території. При цьому дитині потрібно пояснити, що мама теж іноді хоче побути наодинці з дядьком Сергієм, так само як і з малюком. І до того ж, він все одно вже спить в цей час.

Щодо рідного батька дитини також існують деякі нюанси. Дуже рідко трапляється так, коли два чоловіки можуть домовитися і знайти спільну мову. Непростий випадок, коли рідний батько намагається брати активну участь в житті своєї дитини — він проводить із ним вихідні, допомагає іноді фінансово. Тому «новоспеченому татові» потрібно пояснити, що в цьому немає нічого поганого і що було б непогано просто змиритися з цим. Та і рідний батько повинен запам'ятати те, що у малюка вже є новий Папа, який має повне право вирішувати будь-які сімейні питання. Жінка в таких випадках виступає в ролі посередника, яка вирішує, чи дозволити колишньому чоловікові втручатися в її нинішнє нове життя або пустити все на самоплив з думкою «авось, устаканиться»!

Що робити з родичами? Чоловік повинен зрозуміти, що тепер у нього з'явиться теща і тесть, і ще різні племінники, своячки і т.д. У такому випадку при спілкуванні з родичами жінці потрібно бути дуже уважною: адже якщо вона і намагається ні в якому разі не говорити фразу «от мій колишні...» у присутності нового чоловіка, то немає ніякої ймовірності, що таку фразу не скаже хтось з новоспечених родичів. Як правило, чоловіки дуже чутливі до подібного роду висловлювань, і це може значно зачіпати його почуття.

Тому єдиною доречною порадою тут може бути лише побажання набратися терпіння! Адже один раз вже щось не склалося, тому не потрібно повторювати минулих помилок!
Автор: Юлія Марченко


коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua