MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
статті

Перманентний макіяж: за і проти

перманентний макияж
Хто обирає перманентний макіяж?
В першу чергу такий макіяж обирають жінки, які прагнуть використовувати постійну косметику просто з точки зору зручності, — це можуть бути спортсмени, сильно зайняті, ділові жінки. Найбільш загальні зони для обробки — брови, вії і губи. Але фактично, для тисяч жінок головні причини вибору перманентного макіяжу полягають не лише в зручних косметичних цілях, а мають цілком практичне застосування. Перманентний макіяж дуже зручний для жінок, які не можуть використовувати звичайну косметику з певних причин:

жінки, якы страждають на алергічні реакції від використання звичайної косметики;
жінки з проблемним зором: використання косметики для них є практично неможливим;
жінки, в яких рука не може відтворювати точні рухи після удару або жінки, які страждають від артриту;
жінки, які прагнуть відновити нормальний стан після хвороби, приховати деякі шрами.

Техніка виконання перманентного макіяжу нагадує процес нанесення татуювання. Спочатку проводитися тест на невеликій ділянці шкіри, щоб поглянути, чи немає реакцій на пігмент, який використовуватиметься. Потім майстер використовує голку, яка вібрує. Кожного разу, коли голка проколює шкіру, крапелька пігменту залишається в отворі, зробленому голкою. Звичайне почервоніння проходить протягом декількох днів після такої процедури.

Перш, ніж Ви приймете остаточне рішення використовувати постійну косметику, непогано було б зважити всі за і проти. Це допоможе Вам визначитись, чи є незмінна косметика правильним вибором для Вас.

«За»
1. Ви не повинні хвилюватися про необхідність підправляти Ваш макіяж протягом дня. Замість того, щоб вранці квапливо фарбуватися, завдяки перманентному макіяжу зможете приділити час іншим речам, які можуть бути важливішими. Для дуже зайнятих жінок постійна косметика дуже зручна.
2. Певні методи нанесення косметики можуть бути зроблені з великою точністю. Якщо Ви не професіонал у використанні косметики, то цей аспект постійної косметики ймовірно, буде дуже важливим для Вас. Замість того, щоб турбуватися про те, як неакуратно Ви наносите косметику, Ви будете прекрасно себе почувати, знаючи, що виглядаєте неперевершенно.
3. Головним в цьому макіяжі є постійність. Це означає, що Вам не варто хвилюватися про олівець для очей, який розтікся, коли Ви плаваєте або приймаєте душ або просто дорогою додому потрапили під дощ.

«Проти»
1. Мінус постійної косметики в тому, що якщо Ви захочете поекспериментувати з новими стилями, то у Вас дійсно не буде практично жодного вибору. Деяким людям властиво часто змінювати свої вподобання. Якщо Ви відноситеся до такого типу, то, найвірогідніше, перманентний макіяж — не найкраща ідея для Вас.
2. Багато людей дійсно дуже залежні від постійної косметики, яку вони обрали. Що станеться, якщо Ви захочете зробити тонкі брови (врахуйте, що це надовго), але потім, з часом, в моді будуть густі, доглянуті брови? Замість того, щоб просто відростити брови, Ви будете не в змозі змінити їх.
3. Як і будь-яке татуювання, нанесення постійної косметики болісна і дискомфортна процедура. Якщо Ви не переносите біль, то можливо Вам слід переглянути своє бажання зробити перманентний макіяж.
Автор: Кристина Новикова


коментарі

 
Olga | JavaScript повинен бути включений | 24.06.11 20:47

СДЕЛАЛА БРОВИ И ВЕРХНИЕ СТРЕЛОЧКИ, ОСЕНЬЮ СДЕЛАЮ ГУБЫ! ОЧЕНЬ ДОВОЛЬНА!

Гость | 27.12.09 14:59

никогда бы не стала делать! а вдруг у мастера рука дрогнет или ещё чего-нибудь не так пойдёт?

Гость | 12.11.09 12:41

Год назад сделала себе брови, очень довольна, боль не особо чувствовалась! Сначала цвет темнее, через 1,5 месяца уже был тот, который я хотела.

Гость | 11.11.09 19:56

сделала и довольна.

Светик | 07.11.09 23:52

У всех кого я видела с перманентным макияжем очень ненатурально получается, брови выглядят нарисованными. Никогда бы себе не сделала!!!

Гость | 09.07.09 18:20

Я против перманентного макияжа. Недавно в одном фильме видела как девушке сделали его не удачно. Не переживу если сама себя изуродую.

Гость | 03.07.09 13:06

ни при каких раскладах бы не сделала

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua