MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
статті

Поєднання кольорів в одязі

поєднання кольорів в одязі
При створенні модного гардероба важливу роль відіграє не тільки фасон, бренд і текстура, але і колір. У кожної з нас, безумовно, є свої вподобання щодо палітри, але чи правильно ми добираємо одяг? Улюблені кольори не завжди нас прикрашають... Незалежно від модних тенденцій, колір необхідно добирати за законами кольористики, щоб образ завжди виходив цілісним і гармонійним.

У сезоні весна-літо 2012 в моді пастельні — бліді відтінки основної палітри кольорів. Завдяки додаванню білого виходять ніжні і романтичні рішення. Повернімося до основних правил поєднання кольорів. Як відомо всі речі в гардеробі мають легко комбінуватися одна з одною, тоді у Вас не буде виникати питань і проблеми під назвою «нічого вдягнути». Зазвичай, саме через невідповідність кольорів серед величезної кількості речей з нашої шафи, ми не можемо скомбінувати вдалий образ, який би нам подобався. Існує певний набір комбінацій кольорів, приміром, традиційний білий з чорним. Якщо ми знатимемо ці правила, нам буде дуже просто поєднувати свої речі і завжди виглядати модно.

Монохромне поєднання. Все вбрання одного кольору, але з усім різноманіттям тонів. Відтінки мають бути достатньо близькими, аби перехід кольорів був ледве помітним.

монохромный образ

Ахроматичне — чорний, сірий і білий, які комбінуються між собою. Модні акценти розставляємо за допомогою аксесуарів — брошки, браслетів, шалика.

костюм

Контрастне — особливо подобається творчим людям. Зазвичай комбінують три основні пари кольорів: помаранчевий і синій, фіолетовий і жовтий, червоний і зелений. Такі образи привертають до себе увагу і роблять Вас дуже яскравою.

контрасные цвета

Основні закони:
В одному вбранні можна поєднувати не більше 4-х кольорів, золота середина — 2-3. Якщо ж комбінувати більше, образ буде занадто строкатим і безглуздим.

В одязі мають бути один-два основних кольори, решта — додаткові. Приміром, коричневе плаття, бежевий шарф і чорні туфлі, коричневий тут буде основним. Також відіграє роль колір волосся, панчішок, сумки і навіть найдрібніших аксесуарів — все це створює цілісний образ.

Чорний, білий, сірий поєднуються з усіма іншими кольорами та відтінками. Вони універсальні, тому їх краще використовувати для базових речей і доповнювати чимось яскравим.

Всі пастельні тони поєднуються між собою, незалежно від відтінку. Це кольори, в яких вже від початку багато білого. Тому їх можна комбінувати між собою в будь-якому порядку.

Низ має бути темнішим за верх, виняток — білий. Цей прийом дозволяє візуально зробити фігуру легкою і стрункою.

Споріднені кольори поєднуються між собою, якщо вони відрізняються один від одного за відтінком (приміром, червоний, рожевий, темно-червоний).

Таблиця поєднання кольорів і приклади допоможуть правильно обрати свій колір, вдало купувати і комбінувати одяг.

кольорова комбінація
одяг помаранчевого кольору

пастельні кольори
одяг пастельного кольору

поєднання кольорів
правила поєднання одягу

модні кольори
рожевий одяг

модні поєднання кольорів
модна весна-літо 2012

правила комбінування кольорів
модний одяг 2012

кольори
комбінація одягу

яскраві кольори
модний одяг літо 2012

як комбінувати кольори
стильний одяг

синій колір
жіночий одяг

помаранчевий колір
яскравий одяг

рожеві кольори
модний жіночий одяг
Автор: Ольга Таран


коментарі

 
Алекс | JavaScript повинен бути включений | 03.04.12 15:32

Еще один важный момент при подборе наряда. Внимательно выбирайте подходящий цвет колготок. Существуют общепринятые моменты при выборе цвета колготок: цвет колготок должен гармонировать с цветом одежды и обуви. В колготках телесного цвета не должно быть заметно их присутствие на ногах. Черные колготки считаются эротической классикой, они очень лаконично обрисовывают ноги. Ноги в черных колготках привлекают взгляды и выглядят вызывающе. В них ноги кажутся более стройными, однако худые ноги в них будут выглядеть еще тоньше. Например в коллекции колготок "Diva" можно выбрать идеальный телесный "Naturel" или более темный бежевый оттенок "Visone" из светлых цветов. В темных цветах кроме классического черного "Nero" можна выбрать серый оттенок "Graphite" или более коричневый "Mokka". Главное помните, что цвет колготок телесных тонов должен совпадать не с цветом ног, а с цветом кожи на руках.

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua