MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook

статті

погляд дівчини
Фізіогноміка стверджує, що за зовнішністю можна судити про характер людини. Але як визначити її істинне ставлення до Вас? Особливо це важливо для тих, хто хоче зав’язати стосунки з протилежною статтю або ж ділові контакти.
Коментарі: 2
 
чоловік та жінка сперичаються
Якщо чоловік приймає рішення про розлучення, він рідко робить це під впливом емоцій. Швидше за все це рішення продумане і тили вже давно підготовлені.
Коментарі: 1
 
Незвичайні ідеї для зустрічі Нового 2010 року
Не потрібно сильно засмучуватися, якщо Ви не встигли купити квиток на новорічну ніч у Парижі, або не забронювали номер в готелі в засніженій Фінляндії... Пам'ятайте стару фразу: «все що не робиться, все на краще».
Коментарі: 3
 
Як приймати ванну в роскоші
Скрізь, як показує практика, існують правила, які нам спрощують життя (або ускладнюють). Як не дивно, але є правила навіть для прийому ванни. Які?
Коментарі: 2
 
дівчина в шубі
Покупка хутряної шубки – відповідальна справа. До такого роду заняття треба підходити серйозно і грамотно. Для цього необхідно озброїтися певними знаннями.
Коментарі: 0
 
дівчина з флакончиками духів
У холодну пору року, для того, щоб відчути комфорт і душевну рівновагу, інколи досить розміститися в затишному кріслі, закутавшись у теплий плед, включити тиху музичну композицію і запалити аромолампу...
Коментарі: 1
 
тигр
З наближенням нового року ми всі сподіваємося, що він буде кращим за попередній. Цікаво, якої поведінки нам чекати від металевого тигра, який прийде у 2010 році.
Коментарі: 5
 
Приховані сексуальні сигнали
У спілкуванні з протилежною статтю жінки постійно користуються прихованими сексуальними сигналами, які можуть розпізнати деякі чоловіки. Інколи ці сигнали виникають мимоволі і невимушено.
Коментарі: 3
 
Цю кохає, а заміж кличе іншу...
У сучасному світі поняття «шлюб» стає вже, можна сказати, не актуальним. Молоді люди віддають перевагу вільнішому видові стосунків – громадянський шлюб.
Коментарі: 2
 
дівчина з нежитем
Невже цей грип настільки страшний? Про походження, симптоми і лікування ми розповімо у цій статті. Чи варто його так боятися?
Коментарі: 2
 
Хелловін
Пам'ятаєте фразу з фільмів: «Trick or treat?» («Гаманець або життя?»). Мільйони людей на Землі 31 жовтня говорять її — це Хелловін. В Україні це свято стає все популярнішим з кожним роком.
Коментарі: 2
 
крок до шопінгу
Об'єктивно кажучи, глобальну роль у формуванні пристрасті до покупок під час шопінгу грає реклама. Так!!! Саме вона частенько визначає вибір покупця.
Коментарі: 1
 
назад | 1-10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | вперед
показувати по  
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua