MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook

статті

дівчина
Наче визначилися із запахом, після випробування сотні пробників, лише тепер залишилося одне невирішене питання: яку концентрацію обрати? Духи, туалетна вода, парфумована вода, дезодорант — різниця не лише в ціні.
Коментарі: 4
 
компліменти
За правилами справжнього етикету, компліменти потрібно уміти говорити. Для цього необхідно підбирати не лише слова, але й інтонацію, голос, вирази... Пропонуємо повчитися робити це зараз.
Коментарі: 4
 
дівчина ворожить на Різдво
З давніх часів дівчата ворожили в Різдвяну ніч і вірили, що все обов'язково збудеться. Популярність різдвяних ворожінь пояснюється, тим, що на переломі старого і нового часу людину більш за все цікавить її майбутнє.
Коментарі: 3
 
Різдво
Це свято уходить своїм корінням в далеке минуле. Традиція приготування 12 страв прийшла до нас від наших предків, які дуже вірили в прикмети.
Коментарі: 3
 
Вибір подарунка з точки зору психології
Грудень особливо швидкоплинний. Не встигнеш озирнутися – і ось вже Новий Рік! Скільки всього потрібно встигнути і нічого б не забути! Але, головне – нікого не залишити без подарунку, нікого не образити!
Коментарі: 4
 
одна вдома на новий рік
...це чудова можливість побалувати себе кохану і абсолютно не привід для смутку! Досить в думках зареєструвати переконання: «Я не самотня, я у пошуку...», «Я – вершительниця своєї долі!» і проявити трохи фантазії.
Коментарі: 4
 
дівчина і хлопець
Начебто і все нормально було у Ваших стосунках, але різко щось змінилось. Знову таки немає часу спокійно з'ясувати стосунки. Що ж ми робимо не так?
Коментарі: 2
 
гардероб
Як завжди вранці передивляємося весь гардероб, нервуємо... Здавалося б, і речей багато, але не знаходимо те, що хотілося б одягнути сьогодні. І так починається майже кожен новий день. Причиною цієї вічної проблеми є неправильна організація гардеробу.
Коментарі: 3
 
 витрати пари перед новим роком
Новорічні свята — це завжди добре, але лише інколи новорічний настрій зникає так само швидко, як і гроші в гаманці. А провиною всьому витрати, без яких це свято ну просто не обходиться.
Коментарі: 2
 
Санта Клаус притягує гроші
Коли годинник показує північ кожен з нас загадує бажання з надією, що воно збудеться у наступаючому році. Хтось бажає багато кохання, а хтось — здоров'я, а хтось хоче стати багатшим.
Коментарі: 1
 
Новорічні сварки
Американські психологи не перестають стверджувати, що найбільша кількість сварок між партнерами відбувається саме під час Новорічних свят. В цей час, стосунки знаходяться у найбільш натягнутих рамках.
Коментарі: 3
 
12 найнеймовірніших оазисів пустелі
Озеро Умм-аль-маа (в перекладі «мати води»), є найкрасивішим, крупнішим і ще не висохлим з 11 озер Убарі. Цей оазис в пустелі Сахара.
Коментарі: 3
 
назад | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11-18 | вперед
показувати по  
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua