MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook

статті

7 чудес світу
Чичен-Іца — найзнаменитіше місто майя, яке служило як політичний і економічний центр цивілізації майя. Його різні структури — піраміда Кукулькана, храм Чак Мул, Зал Тисячі стовпів — все ще можна побачити і сьогодні.
Коментарі: 4
 
романтичні місця
Куди поїхати відпочивати? Париж або Венеція? Дуже звичні мрії, банально. Якщо Ви дійсно хочете романтичного відпочинку, причому так, щоб ніколи не забути, варто поїхати в одне з цих місць.
Коментарі: 3
 
Давай залишимося друзями
Дуже часто молоді люди, які розлучаються з відомих лише їм двом причин, кажуть один одному, що хочуть залишитися друзями. А чи можливо це після проведеного разом часу? Адже як і стосунки, дружба вимагатиме від Вас, щоб Ви довіряли один одному. Та і врешті-решт, дружба — це привя'занність.
Коментарі: 3
 
Новорічні прикмети
У кожного народу є свої глибоко укорінені традиції і прикмети, як потрібно зустрічати те або інше свято. З Новим роком теж пов'язано багато народних прикмет, які інколи здаються прямо пророчими.
Коментарі: 3
 
альфонс з жінкою
З тверджень соціологів ще зовсім нещодавно таких представників сильної статі було в три рази менше. Сьогодні, навіть у статистиці, їх виділяють в окрему категорію. Може, виною всьому економічна криза?
Коментарі: 5
 
Любов і група крові
На наш характер, поведінку, наші відчуття впливають, як виявляється, не лише зодіакальні сузір'я, а і група крові. Тому психологи намагаються знайти взаємозв'язок між сексуальним темпераментом людини та її групою крові.
Коментарі: 2
 
заміж за іноземця
Сучасний світ дає нам значно більше свободи і можливостей, ніж кілька років тому. Зараз людей вже не можна назвати «непідйомним совком», які лише і знають дім, телевізор, диван.
Коментарі: 2
 
Снігурка
Ми вже говорили, що Тигр не любить деякі знаки Зодіаку, але хоч кольором постараємося догодити. У цьому нам допоможуть астрологи, які вже розробили спеціальні рекомендації для кожного знаку Зодіаку.
Коментарі: 2
 
Новий спосіб життя - в стилі еко
Еко бум, який з кожним днем все більше і більше захоплює країни Європи, потихеньку перекочував і до нас. Останнім часом ми стали серйозніше ставитися не лише до довкілля, а й приділяти особливу увагу своєму стилю життя, харчуванню.
Коментарі: 1
 
тато і малюк
Колись був популярним такий метод перевірки хлопця на те, яким батьком він буде — дівчина запрошувала його погуляти в дитячий парк, або посидіти на лавці біля дитячого майданчика, де багато малечі, і дивилася за його поведінкою.
Коментарі: 1
 
модні кімнатні рослини
Напевно, варто говорити про моду на нашому підвіконні... Зрозуміло, що не всі рослини зі світу природи, можуть бути поряд з нами...
Коментарі: 3
 
Новорічна ялинка
Будь-якій речі на цьому світі передує передісторія. Є така історія і в новорічної ялиночки... Усілякі ритуали, об'єднувані ідеєю «відродження часу», відомі з прадавніх часів.
Коментарі: 1
 
назад | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11-18 | вперед
показувати по  
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua