MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
статті

статті

Поворожимо на Різдво

дівчина ворожить на Різдво
З давніх часів дівчата ворожили в Різдвяну ніч і вірили, що все обов'язково збудеться. І в XXI столітті ми можемо скористатися багатими традиціями нашого народу.

Популярність різдвяних ворожінь пояснюється, тим, що на переломі старого і нового часу людину більш за все цікавить її майбутнє. У цей період нечиста сила найбільш активна, а отже, доступніша для контакту. Адже саме від «нечистої сили» отримують відповідь на питання, і тут головне — дотриматись правил поведінки. Інакше можна чекати поганих наслідків. Дівчата, в першу чергу, цікавилися своїм заміжжям і любов'ю. Тому існує величезна кількість ворожінь, що дозволяють це взнати.

Перш за все необхідно одягнути своє святкове красиве вбрання. Не радять вибирати чорний колір, незважаючи навіть на те, що він зараз модний. Шостого січня необхідно попоститися до появи першої зірки у небі.

Ворожіння зі взуттям
Так ворожили наші бабусі, і сьогодні цей метод залишається одним із найпопулярніших. Дівчата знімають з ноги туфель і кидають його за ворота, а потім дивляться з якого боку впав носок. Якщо носок повернутий до воріт, значить дівчина буде ще рік жити удома. Туфель ліг в будь-який інший бік — протягом року дівчина може бути зісватана.

Ворожіння на сон
Перед сном під подушку кладуть гребінець і говорять: «Суджений-ряджений, причеши мені голову».
Другий спосіб — беруть наперсток солі, води, змішують і їдять. Перед сном дівчина говорить: «Хто мій суджений, хто мій ряджений — той пити мені дасть».
Третій спосіб — під подушку кладуть чотирьох карткових королів і говорять: «Хто мій суджений, хто мій ряджений — той прийди уві сні». Завдяки такому ворожінню може приснитися Ваш суджений.

Ворожіння на ім'я чоловіка
На папері пишемо імена претендентів на руку і серце. Через нитку протягуємо золоте кільце і проводимо над папірцями. На тому, над яким воно заколихалося найсильніше, написано ім'я судженого.

Ворожіння з котом
Дівчина повинна погладити чужого кота. Якщо він замурчит, значить чоловік попадається добрим і ласкавим, якщо подряпає — буде чоловік забіякуватим. А якщо і зовсім втече, то незабаром весіллю не бути.

Ворожіння на статок майбутнього чоловіка
Хусткою накривають три предмети: кільце, гачок і шматок хліба. Потім виймають, кому що дістанеться. Кільце — чоловік буде чепурун, якщо хліб — багач, гачок — бідняк.

Ворожіння на весілля
В тарілці перемішати цукор, сіль, попіл і все залити водою. Потім туди покласти дві волосини: свою і коханого. Якщо вранці волосся зійшлося — це знак до весілля, а розійшлися — розлука.

Ворожіння на шлюб
Кількість тих, що беруть участь: від двох чоловік. На стіл ставимо чотири чашки, в першу кладемо шматочок хліба, в другу — папір, в третю — золоту каблучку. Лише четверту чашку залишаємо порожньою. Один з учасників перемішує чашки так, щоб решта дівчат не бачили сам процес. Потім кожна вибирає чашку і дістає предмет. Якщо попалася каблучка — щасливий шлюб, папір — бідне життя, хліб – заміжжя за розрахунком, порожня чашка — все ще попереду.

Ворожіння на швидкість заміжжя
Дівчата відрізають нитки різної довжини і одночасно підпалюють. У кого нитка згорить швидше, та і першою вийде заміж.

Ворожіння на зерні
Для цього методу необхідне будь-яке зерно. У лівій руці затискаємо жменю зерна і подумки ставимо питання, що цікавить нас. Потім рахуємо зерна. Якщо їх непарна кількість — відповідь ствердна, і навпаки.

Ворожіння на майбутнє
Це ворожіння краще робити в компанії друзів. На піднос висипають різні дрібні предмети: кільця, запонки, гудзики, монети, тобто що є в наявності. Потім піднос накривають рушником і струшують. Після цього кожен не дивлячись, лівою рукою тягне будь-яку річ. Приклади значень: монета — до багатства, ключ — нове житло, запальничка — буде весь наступний рік віджигати.
Автор: Ольга Таран


коментарі

 
Алина | 11.01.10 10:25

интересно, про некоторые гадания никогда не слышала, надо попробовать.

Гость | 06.01.10 10:57

боюсь гадать, а вдруг что-то плохое нагадаю

Гость | 06.01.10 09:54

Думаю надо просто в это верить ))))

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua