MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook

статті

Правила продуктивних робочих буднів: поради експерта

Час невблаганно збігає, робочий день закінчується, а в переліку справ і задач ще залишаються невикреслені пункти? Щоб ввечері відчути ейфорію від продуктивної роботи, дотримуйтесь правил, які озвучив Тоні Вонг, досвідчений експерт з продуктивності й управління проектами.

Тоні Вонг — експерт з продуктивності й управління проектами, який працював з компаніями Toyota, Honda, Disney, Ogilvy, Nestle, Bank of America, Apple.

Скоротіть перелік своїх завдань вдвічі. Багато — не означає, якісно. Не розписуйте кожну секунду свого робочого часу, сконцентруйтеся на пріоритетних завданнях і виконайте їх якісно.

Час зробити паузу. Не бійтеся робити десятихвилинні перерви після декількох годин роботи. Це не зіб'є вас з потрібного настрою, а навпаки — відкриє друге дихання.

робота

Виконуйте найскладніші завдання до обіду. Постарайтеся найважливіші та найбільш відповідальні справи вирішити в першій половині дня.

Не починайте працювати ще під час сніданку. Якщо ви з числа людей, які одночасно переглядають свій календар або акаунт в соцмережі та спішно намагаються з'їсти легкий сніданок, запам'ятайте: ранок — для себе, робота починається на робочому місці. Набагато ефективніше неспішно поснідати, послухати музику, подивитися телевізор і вийти на роботу.

Закон Парето ніхто не відміняв: «20% зусиль дають 80% результату, а інші 80% зусиль — лише 20% результату». Він діє і у вирішенні повсякденних робочих питань. Розділіть завдання на кілька частин, цілеспрямовано працюйте, доки не виконаєте 20%, які дадуть 80% результату.

Не плутайте лінь і продуктивність. Вирішуючи безліч легких завдань, ви можете витрачати дорогоцінний час лише для того, щоб не переходити до більш складних справах. Набагато продуктивніше спочатку зосередитися на дійсно складних завданнях, а вже потім займатися всім іншим.

аврал на раьботе

Не «стрибайте» з однієї теми на іншу. Не потрібно робити сто справ одночасно: стрибки з однієї справи на іншу частіше 10 разів на день зменшують ваш IQ на 10 пунктів (для порівняння: алкоголь знижує IQ на 5 пунктів).


коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua