MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
статті

статті

Професії, які не бояться кризи

Спеціальність
Існують професії, які актуальні на ринку праці... і навіть дуже. Деякі з них стали навіть більш популярними.

Юристи. Фахівці в галузі юриспруденції завжди були потрібні. Зараз найчастіше звертаються до юристів, які займаються трудовим правом. Підприємництво: невидача депозитів, погашення кредитів — це також головні теми судових процесів в кризу.
Юристы

Фармацевти. Ось що, а ліки люди ніколи не перестануть купувати. Не дивлячись на те, що всі медикаменти подорожчали вдвічі, а то й утричі — на здоров'і люди не економлять. Цей сектор експерти називають найстабільнішим. Зауважимо, що в цій області задіяні також й інші професії, наприклад менеджери з продажу, про яких ми зараз і поговоримо.
Фармацевты

Менеджери з продажу. Збут продукції для компанії — основне джерело прибутку. Тому вимоги до менеджерів з продажу виросли також як і зросла потреба в таких фахівцях. Адже від менеджера залежить місце компанії на ринку та її імідж.

Виробники тютюну та алкоголю. Алкогольні напої та цигарки купують так само як і раніше, не дивлячись ні на яку кризу. Щоправда, експерти кажуть, що люди стали купувати більш дешеві марки.

Вузькопрофільні фахівці. Фахівців у вузькій галузі не так вже й багато на ринку праці. Тому працівникам у сфері інженерії, продажів складного обладнання, технологам харчового виробництва переживати не варто.
Инженеры

Банківські фахівці. Щоб повертати борги необхідно мати талант. Саме ця професія має подякувати кризу за своє народженя та життя. Правда, таких фахівців на ринку праці мало.
Банковские сотрудники

Антикризові менеджери та керівники. Колекторські агентства святкують свій тріумф. З кожним днем замовлення тільки збільшуються.
Автор: Ольга Таран


коментарі

 
Гость | 14.09.09 16:30

Эх, знать бы эту информацию лет 7 назад. Надо было выбрать другую специальность.

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua