MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
статті

статті

Причини появи зморшок?

Як формуються зморшки?
Зморшки — це непривабливі лінії, що з'являються на шкірі, і є показником старіння. З віком відбуваються зміни в природі епідермісу: функції клітинної системи порушуються, і відновлення клітин значно сповільнюється. Поверхневі зморшки можуть зявлятись через недостатню зволоженість шкіри. Через те, що тканини шкіри провисають, виникають зморшки — в результаті формується своєрідне полотно, покрите тріщинами різної глибини. З часом вони заглиблюються, досягаючи шкіри. Коли шкіра втрачає свою еластичність і стає слабкою, починають з'являтися глибші зморшки. Ці зморшки можуть бути до 0,05 мм в глибину, тому вони є найдовшими і найширшими. З віком волокна, які допомагають шкірі бути пружною, починають ослаблюватися. Відбувається осідання шкіри.

Є три різні типи зморшок: дрібні зморшки, що виникають по всьому обличчі через поступову втрату еластичності; мімічні, коли м'язи прояву емоцій на обличчі формують постійні складки; лінії сили тяжіння — тканини обличчя осідають і між ними формуються глибокі зморшки.

Процесс старіння
Коли людина старіє, клітини шкіри діляться повільніше. Підшкірні жирові клітини починають атрофуватися, і основна частина еластичних волокон і волокон колагену, який забезпечує підґрунтя для поверхневих шарів, ослаблюється і розплутується. Шкіра втрачає свою еластичність; при натисканні на шкіру вона вже не так швидко повертається в свою колишню позицію, а замість цього осідає і формує глибокі зморшки. Здатність шкіри зберегти вологість зменшується; як результат, шкіра стає сухою і лускатою. Крім того, здатність шкіри до відновлення зменшується з віком, таким чином рани гояться значно повільніше.

Пошкодження сонцем (фотостаріння) Шкіра може також старіти передчасно в результаті тривалої дії ультрафіолетових променів. Сонце частенько є найголовнішою причиною старіння шкіри і навіть виникнення ракових захворювань. UVA і UVB промені (ультрафіолетові промені) заподіюють шкоду шкірі, призводячи до появи зморшок, зниження імунітету, прискореного старіння шкіри.

Інші фактори Хоча в людей може бути генетична схильність до ранньої появи зморшок, відомо, що перебування на сонці прискорює цей процес. Куріння також може негативно вплинути на стан шкіри. Екологічні чинники, викликані сигаретним димом і забруднене повітря, особливо озон, можуть прискорити старіння, виробляючи вільні радикали — частки, які в надмірній кількості можуть пошкодити мембрани клітин шкіри і взаємодіючи з генетичним матеріалом цих клітин, можуть значно прискорити процес старіння шкіри — включаючи появу зморшок і, що ще важливіше, рак. Швидка втрата ваги також призводить до зморшок, зменшуючи об'єм жирових клітин. Тоді людина виглядає виснаженою, але й можуть виникнути осідання шкіри. Озон, постійний забрудник повітря, може бути специфічною проблемою для шкіри. Як показують дослідження, озон здатен знищити значну кількість вітаміну Е в шкірі; а цей вітамін є важливим антиоксидантом.
Автор: Юлія Марченко


коментарі

 
Гость | 10.07.09 11:51

Ну хочу сказать что время летит очень быстро и не успеешь оглянуться как те морщинки появятся, а чтоб не так быстро появились надо следить за собой

Гость | 10.07.09 11:50

Ой прочитала статейку, и вот рада что ещё молодая, и пока что мне это не грозит.

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua