MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
статті

статті

Рецепти краси від королеви квітів

троянди
З доісторичних часів троянда є улюбленою квіткою людства. Якщо вірити археологам, квіти троянди зявились близько 35 млн. років тому. Культурне ж вирощування квітів почалося в Китаї близько 5 тис. років тому. Вона залишила і продовжує залишати слід в мистецтві, поезії і культурі. Символ троянди чоловік ототожнював з символами любові, краси, війни, і навіть, політики.

Чарівна краса троянди породжувала розповіді, легенди. Згідно однієї легенди індуїстів, божества посперечались - яка квітка краща, троянда чи лотос. Перемогла троянда і це привело до створення прекрасної жінки з пелюсток цієї квітки.

Як данина шанування троянди - її присутність в казках різних народів як чарівної квітки. Трояндою шанували переможців, засипаючи пелюстками (і сьогодні цю традицію можна спостерігати у весільних церемоніях), трояндою лікувалися і натиралися трояндовою олією, бажаючи випромінювати такий же аромат, як і саму квітка.

І напевно, немає жодної жінки в світі, яка б не любила квіти. І особливо, королеву квітів. І до всього, хотіла б бути такою ж прекрасною, як і троянда. ДЖля досягнення таких результатів пропонуємо декілька рекомендацій.

Робимо шкіру прекрасною. Маска з пелюсток троянд. Одну чайну ложку подрібнених висушених пелюсток троянд змішати з однією чайною ложкою сметани (можна використовувати вершки). Маска наноситься на шкіру обличчя або шиї. Змивати маску потрібно через 20-25 хвилин.

Якщо шкіра подразнена, слід приготувати настій з пелюсток троянди. Заправляти потрібно картопляним крохмалем. Наносити на обличчя ще теплим. Витримати 15 хвилин і змивати.

Якщо у вас суха шкіра, бажано використовувати масло з пелюсток троянд. Три стакани сухих пелюсток червоних троянд залити персиковим або мигдалевим маслом. Масло повинно покрити пелюстки повністю. Приготовану суміш поставити на парову баню. Нагрівати потрібно до повного знебарвлення пелюсток. Дати охолонути. Цим маслом можна протирати суху шкіру особи раз на день.

До сказаного потрібно додати, що для приготування масок або масел на основі пелюсток троянд, не слід використовувати троянди, придбані в магазині, оскільки вони можуть містити пестициди. Використовуйте натурально вирощені рослини, а також, квіти шипшини. Ці декілька порад дозволять вам самим створити для себе засоби догляду за шкірою і бути завжди прекрасною!
Автор: Анна Даар


коментарі

 
Гость | 11.08.09 09:54

Блин, я уже хотела найти практичное применение цветам которые мне дарят, а оказывается магазинные не годятся.

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua