MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
огляди

статті

Рік жовтого металевого тигра. Чого чекати?

тигр
З наближенням нового року ми всі сподіваємося, що він буде кращим за попередній. Цікаво, якої поведінки нам чекати від жовтого металевого тигра, який прийде у 2010 році.

Якщо ж цей рік пройшов вельми вдало, проводжаючи не потрібно його хвалити. Згідно зі старовинною легендою, одного дня буйвол переміг тигра в сутичці, після чого перший над ним посміявся. З тих пір, Тигр просто ненавидить Биків.

Честь йому потрібно віддати з королівським розмахом, оскільки він — гордий лідер. Тигр завжди попереду, він ненавидить умовності. Він рішучий і ніколи не сумнівається у своїх вчинках і діях.

Справжня влада тигра настане 14 лютого 2010 року, згідно зі східним календарем. Наступного року успіх прийде до тих, хто не боїться труднощів, і завжди знає, чого він хоче. Люди, які йдуть попереду і не бояться ризику стануть головними улюбленцями тигра. Варто чекати сплеску творчості у людей, які ним займаються. Також очікуються кардинальні зміни в галузі медицини і науки. Ці нові відкриття значно поліпшать здоров'я всього людства.

Одним словом, рік Тигра 2010 — для працелюбних людей, які не зупиняються ні перед чим. Також Тигр володіє дуже сильною енергією, яка створить події, що запам'ятаються, для всіх нас наступного року.

Тигр не любить романтики. Тому не варто чекати, що наступний рік принесе успіх «душевним справам». Швидше за все навпаки, можуть статися події, які дуже сильно вплинуть на любовні стосунки. Не будуть страшними ці труднощі, тим, хто звик вирішувати усі проблеми самостійно.

До речі під знаком Тигра народилися дуже багато відомих лідерів. Також цей знак нікому не підкоряється, любить керувати, звідси висновок, що людям, які легко піддаються під чужий вплив буде нелегко у 2010 році.

Східні народи вважають Тигра символом потужності землі і захисту людини. Вважається, що він приносить щастя в будинок, захищає від злодіїв і недобрих людей. Тому варто обзавестися статуеткою, іграшкою, сувеніром або будь-яким іншим предметом з образом тигра.

Головне — гідно його зустріти і все погане віддати року Бика. Лише за такої умови Тигр приноситиме успіх впродовж усього року.
Автор: Ксенія Ісаєва


коментарі

 
Гость | 25.12.09 19:56

А ГОД ЖЕЛТОГО ТИГРА?ЭТО ТОЧНО?ПОТОМУ,ЧТО Я СЛЫШАЛА,ЧТО БЕЛОГО ВРОДЕ БЫ КАК?

Гость | 21.12.09 09:05

А я родилась в ГОД ТИГРА и рада этому году что настанет. Мой любимчик тигр.

Гость | 15.12.09 21:31

я тоже по гороскопу Бык, а муж - Тигр. 15 лет вместе и я уж точно вешаться не собираюсь в ближайшие 100 лет.

Оленька | JavaScript повинен бути включений | 10.12.09 23:58

Я по гороскопу Бык, так что мне, повеситься пока раньше? Как-то угрожающе звучит фраза "Тигр ненавидит Быков"

Гость | 10.11.09 09:14

Я что-то уже не в восторге от предстоящего года Тигра.

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua