MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
статті

статті

Робота і кар'єра


Багато людей дивляться на роботу і кар'єру як на одну річ, але це далеко не так. Робота - це звичайно те місце, де Ви працюєте, у той час як кар'єра - Ваша професія, хто Ви за фахом. Можливо, ідеальну роботу для себе Ви знайдете не відразу, тому ймовірно Ви будете шукати таку роботу, яка принесе тонни грошей, щастя, і влади. Якщо Ви - з тих людей, які прагнуть успішної кар'єри, ось кілька пунктів, на які Вам слід звернути увагу:

Розмір - Ви може б віддали б перевагу працювати в невеликій компанії, але у Ваших інтересах зараз попрацювати на благо великої компанії з великою кількістю службовців. Розцінюйте це як своєрідну мережну можливість, адже чим більше людей Ви пізнаєте на особистих контактах, тим більше можливостей для успіху у Вас може з'явитися в майбутньому. Якщо Ви вирішили попрацювати на велику компанію на початку своєї кар'єри, найпростішим завданням для Вас буде те, що кожного дня Ви повинні знайомитися хоча б з однїєю новою людиною.

Звання (посада) - замість того, щоб влаштуватися на роботу, пріоритетним в якій є рівень оплати, під час пошуку Ви повинні віддати перевагу саме такій, в якій головним є посада. Ви можете заробляти більше будучи простим інженером, але буде краще отримати одну з керівних посад, нехай і з меншим окладом. Адже потім Вам буде легше знайти роботу, якщо до цього Ви займали не найнижчу посаду.

Можливості - Ваш потенціал необмежений, але фактично він обмежений Вашою роботою. Деякі компанії не будуть дозволяти Вам брати участь у зборах або навіть створювати свій власний проект, який би сприяв зростанню Вашої кар'єри.

Гнучкість - деякі компанії дозволяють робити тільки певну роботу, у той час як інші дозволяють витрачати 20% часу на те, що Ви хочете. Якщо Вам вдасться влаштуватися на роботу в компанію з гнучким графіком роботи, і у Вас буде вільний час - це буде лише тільки плюс для майбутньої кар'єри.

Люди - якщо дивитися правді в очі, Ви є тим, ким себе оточуєте. Якщо Ви оточуюте себе успішними підприємцями, то можна сподіватися, що в майбутньому Ви теж будете успішним підприємцем. Тому не варто нехтувати цим, а краще прагнути того, щоб отримати роботу в компанії, яка переповнена розумними і талановитими людьми.

Навколишнє середовище - атмосфера на Вашому робочому місці обов'язково вплине на формування Вас як індивідуальної особистості на роботі. Робота в забавному та цікавому навколишньому середовищі ймовірно зробить Вас більш продуктивними, у порівнянні з роботою в сумному навколишньому середовищі. Це, можливо, не має сенсу, але Ви, ймовірніше, будете працювати важче і довше, коли Ви весело проводитимете час.

Керівництво - хочеться сподіватися, що Ваш начальник не буде для Вас головним болем. Важливо працювати на людину, яка зможе оцінити Вашу працю і що найбільш важливо, сам добре справляється зі своєю роботою. Настануть часи, коли Вам що-небудь знадобиться від вищого керівництва, і єдиним шляхом отримати бажане буде не що інше, як виконання низки зобов'язань.

Це всього лише декілька пунктів, які можуть допомогти Вам визначитися з вибором роботи, допоможуть впевненіше йти до своїх цілей, і досягати успіхів у кар'єрі. Вибір кар'єри - цікавий процес, який базується на ряді речей, включаючи Ваші інтереси, навички, пов'язані з роботою, цінності, й індивідуальність. Якими б не були цілі нездійсненними у Вашій кар'єрі, не думайте про те, як Вам доведеться досягати їх. Замість того краще подумайте про те, що Ви зможете зробити для того, щоб досягти їх років через 5-10.
Автор: Світлана Жаде


коментарі

 
Гость | 21.07.09 09:25

перспектива роста - это наверное главная движущая сила в начале карьеры

DarkLed | 20.07.09 14:58

Мда главное стремление, если к чему-то стремиться то можно и достичь того

Гость | 20.07.09 14:12

а зачем работа без перспективы роста

Гость | 20.07.09 13:01

Хорошо если можно совмещать работу и карьеру.

Гость | 19.07.09 14:12

к этому надо стремится

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua