MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook

статті

Робимо елегантну зачіску «французька мушля»: відео-урок

ракушка
Ще зовсім недавно французька «мушля» вважалася вечірньою зачіскою. Сьогодні французький джгут-«мушля» все частіше доповнює повсякденний образ у класичному стилі. Дівчина з такою зачіскою має жіночний і витончений вигляд, адже зібране на потилиці волосся повністю відкриває шию і плечі. Зробити мушлю більш святковою можна використовуючи красиву заколку з камінчиками.

Щоб надати волоссю об'єму, нанесіть на чисте волосся мус для укладки. Вкладіть їх феном за допомогою круглого гребінця. Розділіть волосся зверху на пасма. Для зручної фіксації накрутіть кожне пасмо на бігуді.

бігуді мушля бігуді

Переходимо до формування мушлі. Зберіть якомога тугіше волосся у хвіст посередині потилиці. Потім закрутіть волосся в джгут, укладаючи його у формі мушлі. Зафіксуйте зачіску шпильками. Візьміть шпилькою волосся з мушлі, потім волосся із загальної маси і вставте назад у джгут. Тоді «мушля» триматиметься довго. Закріпіть основу лаком.

мушля шпильки укладка за допомогою шпильок

Зніміть бігуді і злегка начешіть волосся гребінцем. Знову закріпіть зачіску лаком. Приступимо до укладки. Чим акуратніше ви зробите зачіску, тим елегантнішою вона буде.

начісування фіксація мушлі

Намотайте кінець пасма на палець і заколіть його шпилькою прямо над мушлею.

пасмо закріпити шпилькою накрутити пасмо на палецькоментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua