MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
статті

статті

Робимо губки об'ємнішими

пухкі губки
Що сказати про жіночі губки? Об'ємні пухкі губи завжди вважалися символом сексуальності. Не потрібно далеко ходити – перше що приходить на думку, це образ Мерілін Монро. Секс-символ, який мало не до сьогоднішніх днів вважається ідеалом краси. Немає сумнівів, перевірено вже не одним поколінням мужчин — її пухкі губи втілювали сексуальне бажання. І продовжують це робити...

Естетична медицина завжди намагалася виконувати бажання прекрасної статі, але деколи це було шкідливо для здоров'я, дуже дорого, або був великий ризик ускладнень чи якохось інших проблем. І ось нарешті був знайдений порівняно швидкий, доступний і практично безпечний спосіб, роздобути і собі сексуальні губки. Яскравий приклад, як це виглядає на практиці — вигляд відомої кинодіви Анджеліни Джолі.

Насправді, процедура збільшення губ відбувається за допомогою введення власного жиру або штучного гелю в губи.

Ліпофілінг губ — ін'єкція власного жиру в губи. Проводиться лише пластичним хірургом, під загальним наркозом. Основна перевага даної операції полягає в тому, що клітини власного жиру залишаються в губах на все життя.

Але недоліки цього методу дуже великі, тому він фактично не прижився в естетичній медицині:
— процедура проводиться під наркозом, оскільки при місцевій анестезії жирові клітини погано приживаються.
— залишаються не всі клітини, і спрогнозувати результат операції практично неможливо.
— довгий час на губах залишається дуже сильний набряк через те, що клітини проблематично приживаються. І остаточного результату операції доводиться чекати досить довго.

Більш досконала процедура — ін'єкції в губи штучного гелю. Вона проводиться лише косметологом в косметичному кабінеті. Це досить проста і швидка процедура, результати видно через 48 годин.

А от гелі діляться на дві групи:
1. Існують тимчасові препарати (що розсмоктуються) — знаходяться в шкірі до року. У своєму складі містять стабілізовану гіалуронову кислоту, речовину, яка в нормі міститься в нашій шкірі і відповідає за її зволоженість, допомагає клітинам шкіри синтезувати колаген. Тому імунна система людини реагує на на них адекватно — ні набряків, ні відторгнення чи ускладнень не буває. Але ці засоби розсмоктуються протягом року за допомогою активності ферментів, які містяться в організмі людини.

2. Є також і препарати, що не розсмоктуються або постійні, — біополімерні гелі, знаходяться в шкірі від трьох до п'яти років. До складу цих гелів входить або повністю синтетичні речовини, або частина, а частина гіалуронової кислоти. Це або поліоакриламідні гелі, або гелі з частинками силікону. Є в цих препаратах деякий «мінус» — оскільки ці препарати мають синтетичний склад, реакція на них може бути не завжди позитивною.

У зв'язку з цим багато лікарів використовують лише біодеградовані (тимчасові) гелі. Сам процес введення гелів — безболісний, для його проведення використовується провідникова анестезія, якою користуються стоматологи.

Форма і розмір губ залежить від рук самого «майстра» — техніки введення і кількості гелю. Частенько, лікар-косметолог може виконати будь-яке прохання жінки. У будь-якому випадку, питання зміни зовнішності — складне і вимагає ухвалення серйозного рішення...
Автор: Анна Даар


коментарі

 
Гость | 28.10.09 10:06

Я считаю, что красиво надо выглядеть, как в фильме "Голая правда" "Нас полюбят мужчины сразу не за наш характер, а за на нашу внешность" и это правда. Внешность - это наживка.

Гость | 28.10.09 07:50

Не знаю, все эти гели жиры, фу гадость. Не, если в меру смотрится красиво, но вводить себе в губы я бы ничего не хотела.

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua