MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
статті

статті

Секрети пухких губ

Не раз велика кількість жінок дивилася на губи Анджеліни Джолі із заздрістю, ставлячи собі питання, що ж вони роблять неправильно, щоб стати володаркою таких пухкеньких губ. Завдяки деяким нескладним порадам Ви можете досягти бажаного ефекту.

1. Підготовка
Перед тим, як нанести на губи будь-яку косметику, застосуєте трохи спеціальної основи на губи, яка допоможе Вашим губам стати трохи більшими, тому що маленькі складки на губах будуть заповнені.

2. Блиск для губ
Ви можете використовувати сяйво від блиску для губ, щоб надати контур своїм губам, і досягти ілюзії, що Ваші губи пухкіші, ніж вони є насправді. Застосування блиску по центру губ, особливо на природно більш пухку нижню губу, і світловатого відтінку на іншу частину губ змусить їх виглядати більш повними, оскільки це частина, на яку падає світло.

3. Колір
Використовуйте колір помади в своїх інтересах. Взагалі, темні відтінки, особливо червоний і сливовий, змушують природно великі губи здаватися більш повними. Якщо у Вас тонкі губи, застосовуйте світліший відтінок. Щоб трохи вирівняти губи, підберіть колір, який близько відповідає кольору Ваших губ і підводьте губи поза контуром Вашої природної лінії губ. Але дивіться, щоб контур не сильно виступав, інакше Ви будете схожі на клоуна.

4. Креми для збільшення об'єму губ
Це продукти, які фактично можуть збільшити губи. Вони містять хімікат, який реагує з губами, і викликає тимчасову підпухлість.
У принципі, дискомфорту Ви не повинні відчути, але в деяких випадках можливе легке пощіпування. Такі креми протипоказані людям з чутливою шкірою.

5. Сходіть до професіонала
Заключний спосіб досягнення більш пухких губ полягає в тому, щоб піти до професіонала. Доступні різні хірургічні методи і варіанти ін'єкції, щоб збільшити розмір губ.
Автор: Ксенія Ісаєва


коментарі

 
Stella | JavaScript повинен бути включений | 08.05.10 11:39

крема для увеличения губ есть в КРИСТИНЕ(Израиль) и в Плазан(Россия), не уверенна что сильно увеличивает, но "разглаживает" и питает - факт.

Кеша | 11.03.10 09:39

Почему-то сразу появляется образ Лободы))) Можно карандашом увеличит визуально губки. Главное, не перестараться!

Nadya | JavaScript повинен бути включений | 11.11.09 21:43

а у меня и так губы как у Джоли)))с рождения от дедушки передалось

Светаська | 07.11.09 23:45

Пользуюсь блесками специальными для придания обьема, под настроение очень даже ничего. Но, часто пользоваться нежелательно, губы потом выглядят обветренными

Гость | 25.08.09 15:12

а кто какие кремы знает народ? первый раз слышу о таких

лёлик | 11.08.09 16:26

надо попробовать основу для губ, давно хочу

Гость | 30.07.09 18:25

мдя а что полные губы это идеал? мне не нравятся вареники на лице!!! не всем это идет

Леся | 30.07.09 14:28

или как разные бренды предоставляют блески для губ с эффектом увеличения...но они используют крсный перец, есл верить рекламе

Гость | 30.07.09 12:26

да, а потом как Лобода, такое впечатление что ей прилепили губы

Катюха | 30.07.09 09:50

Я бы никогда не решилась на хирургическое увеличение губ.и пускай не буду похожа на Джоли.

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua