MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
статті

статті

Секрети успіху Михайла Вороніна

Михайло Воронін
По суті, ім'я і марка Михайла Вороніна – це тепер бренд в світі моди.
Україна теж може себе позиціювати себе як країна, що диктує світову моду. У тому числі, завдяки Михайлу Вороніну. Завжди цікавить питання - як досягається успіх? За словами самого Вороніна, успіх- в постійному вдосконаленні і русі, улюбленим висловом метра української моди можна вважати - « Ми прагнутимемо до горизонту, але ми ніколи його не досягнемо».

За його словами, межі досконалості немає. Але.. поняття абсолютного чоловічого костюма прийшло - невагомий і комфортний. Дуже важлива в ньому тканина. За її якість особисто несуть відповідальність Англія, Індія і звичайно Китай. Мрія топ-кутюрье України- перейти на найвищу і дорожчу лінію виробництва. Але метр не відходить від обіцяного – дав слово народові рідної України одягнути його за доступними цінами. І цілковито стримує свої обіцянки. В Україні його чоловічий костюм стоїть до 50 $, за кордоном же- близько 2500 $ . Хоча спеціально для наших «обранців» створив лінію «Міше», яка витримує цінову політику для VIP осіб, ціни на вироби цієї лінії від 1000$ і вище.

Як справжній кутюрье, почав працювати і в світі запахів. Створений ним разом з «Expression perfumer» запах парфуму «Voronin» отримав премію на щорічному конкурсі парфумерії у Франції.

І все-таки, в чому секрет успіху Вороніна? Відповідь, виявляється, простою - в дизайнерському пориві не потрібно забувати елементарні естетичні поняття, відчуття міри. Дизайнер перш за все, повинен думати про створення стилю особи. Кажучи про моду, думка Вороніна бездоганна - вона повинна зберігати індивідуальність, образ і стиль людини, підкреслюючи його стан. І коли це поєднується з одягом людини, це – успіх. У цьому і є завдання дизайнера.


коментарі

 
Макс | 15.07.09 09:53

как у него с парфумами не знаю, но костюмы шикарные, причем, как правильно написали, по доступным ценам...

Юля | 30.06.09 20:14

костюмы мужские у него супер была у него на празднике в днепре лет 5 назад, не помню в честь чего, там в конце шоу, огромный пиджак в 100 раз увеличенный от нормального размера взлетал масштабы шоу на тот момент потрясли

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua