MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
статті

Шкіряне пальто – знову в моді

шкіряне пальто
Шкіра завжди була модною, але восени-взимку 2011-12 вона на піку слави. Модними є шкіряні штани, спідниці, сукні та верхній одяг, і це не тільки дублянки, а й шкіряні пальта. Класичні фасони з поясом або ж двобортні пальта розкішного чорного кольору, як у Louis Vuitton, Versace, Ralph Lauren, будуть хітом цього сезону.

пальто зима 2012

Модні відтінки інших кольорів пропонують Alberta Ferretti, Valentino, MaxMara, Gucci. Лакована шкіра (наплак) також представлена в колекціях, наприклад у Martin Grant.

червоне пальто

жіноче пальто

Ще на початку минулого століття шкіряне пальто було уніформою чекістів, воно стало популярним завдяки зручності і комфорту. В Європі таке пальто носили льотчики і водії. Про пальто зі шкіри багато хто мріяв, але ця тенденція була навіяна революцією. До середини 50-х років про цю річ забули, поки Крістіан Діор не створив перші шкіряні пальта для жінок.

пальто осінь 2012

Відтоді речі зі шкіри стали дорогими і розкішними, тому не всім вони були по кишені. Шкіра – це дуже практичний матеріал, що захищає від вітру й вологи. Сьогодні дизайнери пропонують багато фасонів шкіряного одягу, від класичних пальт до курток "авіаторів".

лаковане пальто

У колекціях осінь-зима помітне тяжіння до більш класичних форм, фасонів, кольорів. Головне – під час вибору враховувати свій смак та уподобання.

чорне пальто

Строгі фасони, чіткі та рівні лінії характерні для стильного модного пальта. Найважливіше – це якість шкіри. Сучасні технології дозволяють створювати цікаві фактури, адже є більше 20 способів обробки шкіри, від замші до сап'яну. Модне також пальто зі шкіри рептилій.

модне пальто

Популярні кольори – чорний, сталевий, темно-синій, теракотовий, темно-зелений, кораловий. Пальто можна добирати як з матової, так і з лакованої шкіри. Але зверніть увагу, матова шкіра може бути яскравою, а обираючи вироби з лакованої шкіри, краще надати перевагу чорному, шоколадному, темно-сірому.

шкіряне пальто

довге пальто

Довжина пальта може бути різною. Найактуальніша довжина до коліна, але максі також має дуже ефектний вигляд.

пальто кокон
Автор: Ольга Таран


коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua