MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook


950 грн.
809грн
огляди

статті

Що каже про Вас Ваша сумочка

дівчина із сумкою
Підробка під дизайнерську сумку: принаймні свідчить про наявність гарного смаку, коли справа доходить до покупки. Але це тільки підробка і наслідування, не обманюйте себе.

Сумка з одним ременем: її власниця — тиха бунтарка, яка змінить світ, але вона ризикує вичерпати всю себе, несучи на собі непотрібну ношу.
 
Сумки з тканини з заклепками і значками: господиня такої сумки безстрашно дивиться потворній правді в очі, але вона готова до найгіршого і впевнена, що це обов'язково з нею трапиться. Не думайте так багато про погане, пам'ятайте, що насправді Ви активні, динамічні і життєрадісні!
 
Підробка під дизайнерську сумку: принаймні свідчить про наявність гарного смаку, коли справа доходить до покупки. Але це тільки підробка і наслідування, не обманюйте себе.
 
Сумка Chanel така сумка ідеально підходить до всього: до маленької чорної сукні, джинсів і сорочки, до ділового костюму. Жінка, що віддає перевагу сумкам Chanel, любить оригінальність, ідеальні пропорції та строгі лінії.

Сумка з логотипом: її власниці – ділові, рішучі, але в той же час жіночні,
жінки, які активні інтелектуально і гідно реагують на критику.

Велика набита битком сумка: їх власниці практичні, енергійні і рішучі, самовіддано сильні і працездатні, але мучеництво вже застаріло. Не бійтеся, якщо Вас застануть зненацька: Ваше широке коло інтересів захистить Вас навіть від найнеприємніших сюрпризів.

Спортивна сумка: власниці такої сумки люблять спорт і активний спосіб життя. Вони знають, чого хочуть і прагнуть до цього,але час від часу їм необхідно забути про повсякденність.
Автор: Жанна Саар


коментарі

 
Гость | 05.04.11 17:26

у меня в суке порядок, ну.. или почти всегда порядок)

Анна | 03.01.10 00:20

я читала, что бардак говорит о психическом здоровье женщины , а вот порядок - это сигнал тревожный

Юля | 13.07.09 14:44

У меня так много разных сумок было. Видно характер менялся. Но одна вещь всегда оставалась неизменной- я никогда ничего не могу найти в своей сумке, неважно каких она размеров.

Ируха | 10.07.09 14:02

прям в точку!!! расказали бы мне еще, что значит бардак в моей сумке...

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua