MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook

статті

Стрункі ніжки до літа

дівчина зі стрункими ногами
Вже зараз пора подумати про підготовку до літнього сезону. Після довгої зими наше тіло, як ніколи потребує комплексного підходу, ну що ж почнемо з ніжок. Це наша зброя, дорогі дами, яку незабаром потрібно буде використовувати на всю потужність. Пора міні спідниць, легких романтичних платтячок, шортів і купальників. Оголятися і відчувати себе на висоті вимагає наполегливої праці сьогодні. Отже, починаємо і головне не зупиняємося, поки в дзеркалі не побачимо бажаного ефекту.

Підводні камені
Подивимося проблемам в обличчя, і почнемо з найпростішого догляду. Перед тим як перейти до посилених тренувань м'язів ніг необхідно прибрати всі дрібні вади, які накопичилися за зиму.

По-перше, сеанс комплексного догляду повинен складатися з п'яти основних етапів.

Перший. Щоденні теплі ванни з освіжаючими рослинними добавками.
Другий. Очищення від відмерлих клітин шкіри за допомогою скраб-терапії. Прибираємо мозолі, натоптиші.
Третій. Щоденний поживний масаж ступнів і всіх ніг з використанням зволожуючих кремів і масок.
Четвертий. Робимо обгортання охолоджуючим гелем, який додасть свіжість і прибере набряклість ніг.
П'ятий. Обов'язково наносимо захисну маску або крем, щоб запобігти утворенню нових мозолів і натоптишів.

Дуже важливо регулярно робити педикюр, використовуючи засоби з фруктовими кислотами. Це найкращий засіб для позбавлення від кутикул і захист від грибка. Після декількох таких процедур ноги стануть менше реагувати на літню спеку, не буде мозолів і пітливості ніг.
Тепер пора об'єктивно оцінити свою фігуру і приступити до інтенсивної підготовки до пляжного сезону.

Ні недолікам!
Цей комплекс вправ призначений для отримання максимально гарних результатів. Але перш, ніж приступати до фізичних навантажень потрібно перейти на правильне харчування або хоча б дуже сильно постаратися це зробити. Адже якщо їсти щодня тортики, то ці заняття ніколи не дадуть ніякого ефекту.

І починаючи тренування розвіємо самий популярний міф. Прибрати жир локально можна тільки за допомогою хірургічного втручання. А це означає, що якщо худнуть ноги, значить худне все тіло. Такий людський організм. Отже, щоб зробити ноги стрункими і підтягнутими потрібно зменшити жирові відкладення на всьому тілі. Це повинен бути комплексний підхід з раціонального харчування, фізичних навантажень та наполегливості. Харчуємося часто і по потрошку, що допоможе нам контролювати рівень цукру в крові.

Далі найефективніший спосіб позбутися від зайвого жиру в ногах — це привести м'язи в тонус. Приготуйтесь, що це буде тривалим процесом, який вимагає завзятості та зусиль. Втім це коштує того і тільки уявіть як Ви станете собою пишатися коли будете ловити захоплені погляди на пляжі.

Ця формула завжди спрацьовувала, але для більшості це залишається лише мрією, через свою невпевненість і лінь. Комплекс цих вправ слід виконувати 2-3 рази на тиждень з однаковою періодичністю. Поступово вона повинна стати звичайним процесом.

1. Стоїмо рівно, ноги на ширині плечей, руки на поясі, носки розведені в бік. Не поспішаючи підіймалася і опускаємося на носках. Повтор — 20-30 разів.

2. Вихідна позиція як у першій вправі, тільки носки і п'яти разом. Повільно піднявшись на носки, присядьте; знову підніміться на носки, потім опустіться на всю ступню і повторіть вправу, при цьому намагайтеся максимально напружувати м'язи ніг. Повтор — 20-25 разів.

3. Сядьте на стілець, а руками потягніться за його спинку. Напружуючи м'язи, підніміть ноги вперед, випрямляючи коліна і опустіть. Повтор - 20-25 разів.

4. Згадайте звичайну берізку. Повтор — 20-30 разів.

5. Присівши на носки, долонями зіпріться об підлогу на рівні колін, потім, спираючись на всю ступню, різко підніміться, випрямляючи ноги в колінах і знову присядьте. Повтор — 10-15 разів.

6. Піднімаємо ноги під кутом 90 градусів. Повтор — 15-20 разів.

7. Ляжте на спину, руки вздовж тулуба. Піднявши ноги над підлогою, схрестіть їх 3 рази, потім опустіть. Повтор — 6-8 разів.

8. Злегка зігнувши ноги в колінах, руки на поясі. Описуйте кола притиснутими один до одного колінами, спочатку присідаючи, а потім опускаючись. Повтор — 8-10 разів.

9. Ходьба навшпиньках протягом 5 хвилин.

10. Біг протягом 5-10 хвилин.
Автор: Ольга Таран


коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua