MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розваги



Мы в Twitter





Мы в Facebook

статті

Тіні для повік. Як правильно дібрати?

Тіні для повік. Як правильно вибрати?
Макіяж для дівчини дуже важливий. І хоча чоловіки думають, що процес цей не такий уже й складний, тільки прекрасна половина людства знає, що для ефектного і якісного макіяжу іноді може знадобитися не те що кілька хвилин, але й години. Щоб домогтися бажаного результату, жінка повинна мати хоча б елементарні знання в цій галузі і хоча б найпростіші навички. Адже невдалий макіяж може зіпсувати загальне враження і акцентувати увагу зовсім не на тому, на чому потрібно.

Мабуть, найскладнішим є макіяж очей. Правильно дібрані засоби вдало підкреслять погляд жінки, колір її очей, допоможуть продемонструвати жіночу вроду і приховати недоліки. Тому, щоб допомогти нашим читачкам у цьому важливому процесі, ми вирішили зупинитися на тих засобах декоративної косметики, які викликає найбільше запитань, – на тінях для повік.

Відомо, що тіні для повік використовувалися жінками ще в найдавніші часи. Під час розкопок у Єгипті була знайдена перша фарба для повік на основі сурми й сажі. Потім римлянки запозичили приклад єгиптян і також почали використовувати сурму як засіб для макіяжу. Сьогодні ж до складу тіней входять парфумерні олії, церезин, парафін, віск, білила, тальк і багато барвників. Сучасний асортимент відтінків і видів тіней для повік викликав би у жителів стародавніх держав здивування і захоплення: перламутрові і матові, білі й чорні, яскраві й пастельні, рідкі та розсипчасті... Список можна продовжувати і продовжувати. Навіть сучасні дівчата трохи губляться в такому розмаїтті.

Для початку, розглянемо види тіней для очей. Компактні у вигляді пудри, або ж сухі тіні – це засіб на порошкоподібній основі, який отримують методом пресування. Такий вид тіней найбільш популярний. Наносити їх можна просто пальцем або пензликом, чи аплікатором. Якщо Ви правильно доберете відтінки, сухі тіні матимуть природний вигляд на очах. Єдиним мінусом є те, що вони не дуже зручні, якщо Ви носите лінзи.

фото color Focus тени для век


Тіні-олівці для повік – ідеальний вибір для швидкого макіяжу. Зовні вони схожі на звичайний олівець або на помаду. Товщина грифеля коливається від 8 до 15 мм, що дозволяє проводити як тоненькі, так і більш широкі лінії. Такі тіні створюються на основі безводних сумішей жирових речовин та восків, що забезпечує відповідну консистенцію і зменшує твердість олівця. Недоліком таких тіней є те, що вони не дуже добре тримаються на повіках, тому не забезпечать Вам стійкого макіяжу надовго.

Рідкі або кремоподібні тіні – засіб на жирній основі. Вони, зазвичай, водостійкі. Щоб правильно нанести такі тіні, потрібні деякі вміння, тому що лягають вони трохи по-іншому, ніж сухі. Для нанесення використовують пінопластовий аплікатор. Рідкі тіні мають дуже ефектний вигляд. Але в них є й недоліки – вони швидко висихають, іноді розтікаються і трохи скупчуються у складках шкіри.

фото жидкие тени для век Shimmer Shine Liquid Eyeshadow


Розсипчасті тіні мають найбільш м'яку текстуру і дуже природно лягають на повіки. За допомогою такого засобу можна змішувати різні відтінки і створювати плавні переходи кольорів, чого не зробиш, наприклад, з рідкими тінями. Наносяться вони спеціальним пензликом або аплікатором. Мінус розсипчастих тіней у тому, що вони можуть обсипатися і залишати сліди на обличчі.

Можна виокремити ще два види тіней для повік: перламутрові та матові. Перші додають поглядові сяйва і блиску, а другий використовують, щоб привернути увагу до очей, а також підкреслити їхню виразність. Різниця між ними ще й у тому, що перламутрові тіні рекомендують наносити тільки в одну точку – на середину верхнього повіка, а матові – на будь-яке місце.

Дівчині фарбують очі

Дівчині роблять макіяж

Користуючись тінями для повік, слід пам'ятати, що темні відтінки візуально видовжують форму очей, роблять їх більш виразними. Світлі кольори допомагають зробити погляд сяючим, а обличчя – більш яскравим. Дівчатам із блакитними очима пасуватимуть темні, сірі, сталеві, сині, блакитні, рожеві й пастельні тони. Зеленооким красуням підійдуть світло-жовті, коричневі, бежеві, помаранчеві, зеленуваті та мідні кольори тіней. Якщо у вас карі очі, добирайте коричневі тіні найрізноманітніших відтінків (від темних до світлих), а також золотисті, фіолетові, зелені, мідні, сині та блакитні.

Наостанок, кілька основних порад, як правильно робити макіяж. Вирішіть, скільки кольорів Ви будете використовувати, і краще не експериментуйте з поєднанням дуже різних відтінків. Основний колір наноситься на все повіко, від внутрішнього куточка до зовнішнього, від коренів вій і до складки верхнього повіка. А щоб зробити погляд більш виразним і підкреслити лінію брів, нанесіть трохи світлих тіней під брову. Якщо Ви хочете виділити очі, необхідно нанести темний відтінок у зовнішній куточок.
Автор: Олена Яцик


коментарі

 
Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua