MODNA - інтернет магазин для жінок, новини моди, гороскопи, рецепти
укр рус
0 товарiв на 0.00 грн.
Курс WebMoney: 1.10
ВхідРеєстрація
розвагиМы в Twitter

Мы в Facebook

статті

У нашій спальні такі квіти...

спальня у квітах
Рослини — це не лише обов'язковий предмет інтер'єру, а ще і здоров'я. Вони здатні очистити повітря, наситити його свіжістю, але не всі. Останнім часом все частіше говорять про те, що деякі рослини є шкідливими. Пора розвіяти ці міфи і знати які квіти можна ставити у своїй спальні.

Алое
Ця рослина не любить чужу енергію в будинку, тому його місце саме у спальні. До того ж вночі він поглинає вуглекислий газ і виділяє кисень. Також ця рослина знімає наелектризованість у квартирі. Алое також відоме своїми лікувальними властивостями: ним можна лікувати застуду, рани.

Алоэ

Камелія
Ця рослина вважається найкрасивішою. Вона квітне з листопада і по травень червоними, білими, рожевими кольорами. До речі ці квіти не мають запаху, що не заважає сну. Фахівці рекомендують червону камелію для спальні, оскільки вона сприяє вирішенню сексуальних проблем.

Камелия

Узамбарська фіалка
Фіалки нині дуже поширені. Вони володіють потужним психологічним ефектом до розслаблення, але все залежить від кольору. Наприклад, білий колір заспокоює сильні відчуття, тобто стреси, психологічні навантаження. Фіолетові фіалки зближують людей. Якщо з Вашими стосунками не все гаразд — фіолетовий колір. Вона очищає енергію будинку від негативних спогадів. А от червоні і рожеві кольори створюють відчуття задоволення.

Узамбарская фиалка

Спатіфіллюм
Ще називають квіткою жіночого щастя. Він очищає повітря від пилу, який потрапив з вулиці. У спальні він сприяє здоровому і спокійному сну. Спатіфіллюм підходить будь-якій людині.

Спатиффилум

Хлорофітум
Декілька таких рослин вистачає для очищення повітря від шкідливого формальдегіду. Ця речовина з'являється від синтетичних тканин. Встановлено що за 24 години ця рослина здатна повністю очистити повітря від шкідливих мікроорганізмів і бактерій.

Хлорофитум

Герань
Відмінно підходить людям, які страждають на безсоння. Але найголовніше, що лише ця рослина вбиває шкідливі стафілококи і стрептококи.

Герань

Автор: Ольга Таран


коментарі

 
Гость | 19.11.09 10:52

А мне так фиалки нравятся

Гость | 19.11.09 09:33

Надо завести герань может спать лучше буду

Просування, дизайн, розробка інтернет-магазину - tag.ua